منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۵
شناسه خبر: 183917
گروه :خبر
IMG-20150508-WA0068

در مراسمی از 47 نفر از معلمان نمونه شهرستان میناب با حضور مسئولین استانی و شهرستانی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، کرمپور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در مراسم تجلیل از معلمان نمونه شهرستان میناب ضمن تبریک به مناسبت هفته معلم گفت: معلم اثوی فداکاری، ایثار، جهانداری، معیار و نشانه عطوفت و عصاره زیبایی است.

وی بیان داشت: بسیاری از مکاسب و شغل ها در جامعه وجود دارد ولی هیچکدام با حرفه معلمی برابری نمی کند چون معلم تکمیل کننده سجایای اخلاقی، تنظیم کننده هنجارهای اجتماعی و تامین کننده همه شئونات شخصی یک انسان است.

مدیرکل آموزش و پرورش با اشاره به نامگزاری آغاز هفته معلم در روز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری عنوان داشت: تعلیم و تربیت بیشترین قرابت را با شهید و شهادت دارد و نامگزاری این روز به این نام بسیار بجا بوده است.

کرمپور با بیان اینکه امسال بودجه کل کشور سیزده و نیم درصد افزایش ولی بودجه آموزش و پرورش 24 درصد افزایش را داشته است اظهار داشت: همانطور که می دانید قریب به 99درصد بودجه آموزش و پرورش صرف حقوق و مزایا می شود و با این 1 درصد باقی مانده باید کار فرهنگی، عمرانی، رفاهی و غیره ارائه شود و مطمئنا این قابل لمس نیست ولی دولت با تمام وجود این مسیر را برای بهبود این وضعیت طی می کند.

وی در ادامه افزود: در سال های گذشته همواره ما شاهد انباشته شدن مطالبات معلمان بودیم که برای حل این مسئله  باید به دنبال مسیر قانونی باشیم، یکی از این مسیرها و شاید بهترین مسیر بحث برنامه ششم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور می تواند باشد، که امیدواریم این امر به همت دولت و مجلس محقق شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با بیان اینکه آموزش و پرورش اصلی ترین مسیر توسعه یک کشور است و در اختیار یک عده خاص نیست خاطر نشان کرد: تعلیم و تربیت پیچیده ترین موضوع فردی و مهمترین موضوع اجتماعی است که اصلی ترین مسیر توسعه یک کشور را تعیین می کند.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور فرماندار ویژه، رئیس اداره آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولین و معلمان فرهنگی شهرستان میناب برگزار شد که  در پایان  از 47 نفر از معلمین نمونه شهرستان میناب تجلیل و قدر دانی شد.

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی