منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
شناسه خبر: 274505
گروه :خبر
IMG21535072

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: تبیین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در تحقق اهداف تربیتی آموزش و پرورش موثر است.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم مدیر آموزش و پرورش به منظور تحقق اهداف تربیتی فریضه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از فروعات دین اسلام و معرفی مصادیق این فرع مهم را حائز اهمّیت دانست.

وی افزود: تلاش در جهت انجام وظایف اداری مبتنی بر ارائه نقش الگویی فرهنگیان و کادر اداری در معرفی حجاب برتر، تکریم ارباب رجوع، توجه به الزامات مبتنی بر رعایت قوانین اداری و شئونات اسلامی از مصدیق امر به معروف و نهی از منکر است.

سالاری با بیان اینکه حجاب و عفاف یکی از مصادیق معروف در دین اسلام می‌باشد؛ اذعان داشت: تلاش در انجام برنامه‌های مشترک کمیته حجاب و عفاف با شورای امر به معروف و نهی از منکر و تبیین انتظارات در سطح مدارس از جمله برنامه های این مدیریت آموزش و پرورش می باشد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند