منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸
شناسه خبر: 186098
گروه :خبر
 

شبکه ماهواره ای ضد انقلاب

تبلیغ همجنسگرایی در کانال یک +عکس

دنیا با پدیده ای به نام همجنس گرایی مواجه است ونمی شود آن را انکار و مخفی کرد. من نه تنها با حرف های همجنس گراها مخالف نیستم بلکه به طور غیر مستقیم سعی می کنم حرف های آن ها را در شبکه تبلیغ کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا  “شهرام همایون” مدیر و مجری تلویزیون ماهواره ای “کانال یک” با دفاع و حمایت از همجنسگراها به تبلیغ این گروه در شبکه پرداخت. وی با اشاره به مقوله همجنس گرایی  گفت: «دنیا با پدیده ای به نام همجنس گرایی  مواجه است ونمی شود آن را انکار و مخفی کرد. من نه تنها با حرف های همجنس گراها مخالف نیستم بلکه به طور غیر مستقیم سعی می کنم حرف های آن ها را در شبکه تبلیغ کنم.»

شهرام همایون در ادامه افزود: «ما باید همجنس گرایی را بپذیریم. همجنس گرایی یک مریضی نیست بلکه جزء طبیعت انسان است. واقعا متاسفم برای همجنس گرایان در ایران که در وضعیت بدی زندگی میکنند.»

مجری کانال یک با انتشار تصاویر ازدواج دو همجنس گرا در شبکه و تبلیغ آن خاطر نشان ساخت: «وقتی نگذاریم جوان ها به جنس مخالف گرایش  و آزادانه ارتباط برقرار کنند آن ها مجبور می شوند به سمت جنس موافق بروند و همجس گرا شوند!.»

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان