منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳
شناسه خبر: 320738
گروه :خبر
hormoz

در جریان دیدار دو تیم ذوب آهن و العین امارات شبکه سه تبلیغ دو شبکه اجتماعلی فیلتر شده را در ایران به طور زیر نویس تبلیغ کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در جریان دیدار ذوب آهن و العین امارات  شبکه سه سیما تبلیغ فیس بوک و توییتر کنفدراسیون فوتبال آسیا را به طور زیر نویس تبلیغ کرد. این زیر نویس ها مربوط به کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند که در جریان لیگ قهرمانان آسیا از شبکه های تلویزیونی پخش می شوند.

جالب است که فیس بوک و توییتر دو شبکه اجتماعی فیلتر شده در ایران هستند اما شبکه سه در ساعت اوج تبلیغ این دوشبکه فیلتر شده را تبلیغ کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی