منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴
شناسه خبر: 271551
گروه :خبر
image608424

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در معرفی خود، نکات جالب و منحصربه‌فردی را از زندگینامه خودش ارائه داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با نزدیک شدن به‌روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در 7 اسفندماه کاندیداهای انتخابات از روش‌های مختلف و جالبی برای جلب نظر مردم استفاده می‌کنند.

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در معرفی خود به نکات جالب و منحصربه‌فردی اشاره‌کرده است که در نوع خود متفاوت و قابل‌تأمل است.

وی در معرفی خود را دوستدار محیط‌زیست می‌داند و اشاره می‌کند که همسر فرهنگی دارد و دارای دو فرزند است.

این کاندیدای مجلس در معرفی خود گفته است که نوه بنیان‌گذار یکی از محله‌های حوزه انتخابیه خود است و از طرفی نوه یکی از بزرگ خاندان این شهر است.

یکی دیگر از نکاتی که وی به آن اشاره‌کرده است این مورد است که او متولد عید سعید قربان در سال 1351 است.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی