منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
شناسه خبر: 278584
گروه :خبر
IMG_7811

دو پیشکسوت بسیجی فعال شهرستان میناب بسیج را مظهر عشق و پیشتاز در تمامی عرصه ها دانستند و گفتند: تا زنده ایم به عنوان یک بسیجی از نظام و انقلاب حفاظت می‌کنیم و در پاسداری از حفظ ارزشهای این نظام و انقلاب اگر هزار بار هم قطعه قطعه شویم باز فرزندان ما راه ما را ادامه خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، عباس محمدی فرق یکی از پیشکسوت های بسیجی فعال مینابی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی میناب جنوب، بسیج را یک نیروی مردمی ،پیشتاز در تمامی عرصه‌ها بدون هیچ چشمداشتی برشمرد و گفت: عضویت در بسیج یک نعمت و برکت همراه با ایمان و اخلاص است.

وی از ابتدای تشکیل سازمان بسیج مستضعفین به عضویت بسیج در پایگاه انصار المهدی روستای سرمست در آمده است.

پیشکسوت بسیجی افزود: جوانان امروزی به عنوان آینده‌سازان کشور در تمامی عرصه‌ها با هوشیاری و بصیرت کامل حضور داشته باشند و نگذارند دشمن در بین صفوف و اتحاد مسلمین رخنه کند.

وی خطاب به مستکبرین جهان گفت: ما بسیجیان تا عشق به ولایت در رگ‌های ما جاری است اگر هزار بار هم قطعه قطعه شویم ولی نخواهیم گذاشت که دشمن چشم طمعی به کشور ما داشته باشد.

محمدی‌فرق اظهار داشت: امنیتی که در کشور ما حاکم است برکتی است که امام راحل (ره) با پشتوانه یک نیروی بسسیج مردمی برای نسل آینده به ارمغان آورد و ما باید شکرگذار این نعمت خدادادی باشیم.

این پیشکسوت بسیجی که در تمامی برنامه‌های بسیج حضور فعال و پررنگی دارد با بیان اینکه تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست، خاطرنشان کرد: تا زنده‌ام به این نظام و انقلاب خدمت می‌کنم.

جهانگیر محمدی نیز یکی دیگر از پیشکسوت‌های بسیجی عضو پایگاه انصار المهدی روستای سرمست بسیج را یک نیروی آماده و مردمی دانست و گفت: بسیج در حفظ ارزش‌های این نظام و انقلاب پیشتاز است.

وی بسیج را مظهر ایمان و ادرای یک قدرت شکست ناپذیر برگرفته از قدرت لایزال الهی دانست و گفت: تمامی قدرت‌های جهان در مقابل قدرت بسیج پنبه و مومی بیش نیستند.

این دو پیشکسوت بسیجی اذعان داشتند: تا زنده‌ایم به عنوان یک بسیجی از نظام و انقلاب حفاظت می‌کنیم و در پاسداری از حفظ ارزش‌های این نظام و انقلاب  اگر هزار بار هم قطعه قطعه شویم باز فرزندان ما راه ما را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است