منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
شناسه خبر: 246991
گروه :خبر
305
 

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در گفتگو با هرمز:

تاکید مکرر رهبر انقلاب نشان دهنده ابعاد گسترده نفوذ است

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس تاکیدات مکرر رهبری را ناشی از اغفال و سرسری گرفتن مسئولان در بحث نفوذ دانست و افزود: رهبر انقلاب در جریان مذاکرات و بعد از آن به بحث نفوذ تاکید داشتند که نشان دهنده ابعاد گسترده نفوذ دشمن است.

احمد جباری، نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز تاکیدات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در خصوص نفوذ را برعدم اعتماد به دشمن دانست و گفت: تاکیدات معظم له نشان دهنده دغدغه ایشان در بحث فتنه و انحراف جامعه است.

 

وی با بیان اینکه مسئولین نظام باید به بیانات رهبری توجه کنند، اظهار کرد: رهبر انقلاب در جریان مذاکرات و بعد از آن به بحث نفوذ تاکید داشتند که نشان دهنده ابعاد گسترده نفوذ دشمن است چه بسا که با اقداماتی ندانسته از داخل نیازی به ورود سازمانهای خارجی به کشور برای تخریب نظام نباشد.

 

جباری یادآور شد: فتنه 88 با پشت پرده جریانات خارجی و شبکه های معاند انقلاب شکل گرفت در حالی رهبر انقلاب مکرر در این خصوص تاکید می کردندعده ای با بی اهمیت دانستن جریان فتنه از کنار آن گذشتند .

 

وی تصریح کرد:در حال حاضر معظم له در بحث نفوذ دغدغه دارند که می طلبد تمام مسئولین نظام وقضایی ، سیاسی و اقتصادی مراقب باشند و مانند فتنه 88 مورد غفلت قرار نگیرد.

 

نماینده مردم غرب هرمزگان تاکیدات مکرر رهبری را ناشی از اغفال و سرسری گرفتن مسئولان در بحث نفوذ دانست و خاطرنشان کرد:بیانات معظم له شفاف و بی پرده است لذا  نگاه و عملکردشان مسئولان نظام باید براساس فرمایشات رهبر انقلاب باشد تا شاهد مشکلات احتمالی و نفوذ دشمن به کشور نباشیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است