منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۲۶
شناسه خبر: 195612
گروه :خبر
 

تاکتیک های دشمن برای کاهش جمعیت درایران

تاکتیک های دشمن برای کاهش جمعیت درایران

کارشناس مسائل مذهبی گفت: کاهش جمعیت در ایران آن قدر برای دشمن مهم و حساس است که برای رسیدن به این خواسته ی خود تاکتیک های زیادی به کار برده است .

سرکار خانم پیوسته ، مشاور مدرسه علمیه الزهرا ء و کارشناس مسائل دینی اظهار داشتند : کاهش جمعیت در ایران آن قدر برای دشمن مهم و حساس است که برای رسیدن به این خواسته ی خود تاکتیک های زیادی به کار برده است .

وی افزود: صحبت های سیاستمداران غربی در خصوص کنترل جمعیت در ایران نمایانگر این خصومت عمیق و پایدار دشمنان قسم خورده ی مااست .

این کارشناس مسائل دینی با بیان اینکه کاهش جمعیت برای کشور ما یک تهدید محسوب می شود و خطرناک است گفت: برژینسکی مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در مصاحبه با روزنامه وال استریت ژورنال 2009 میلادی می گوید از فکر حمله علیه تاسیسات هسته ای ایران بپرهیزید وگفتگو با تهران را حفظ کنید و بالاتر از همه بازی طولانی مدت را انجام دهید .

این کارشناس مسائل مذهبی در ادامه اظهار داشت: چون زمان و آمارها ی جمعیتی وتغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست این گفتگو در حالی صورت می گیرد که دولت انگلیس برای فرزند دار شدن خانواده های انگلیسی جایزه تعیین می کند .

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است