منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
شناسه خبر: 261920
گروه :خبر
آب-شرب1
 

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک خبرداد:

تامین آب شرب برای چهارده هزار نفر از مردم بستک

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک گفت: پروژه آب رسانی به 9 روستای بخش گوده از بزگترین اقدامات این نهاد در شهرستان بستک می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز مهندس رحمانی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت: این پروژه از مهمترین اولویت های ابفا روستایی شهرستان بستک بود که مورد توجه مسئولین استانی نیز واقع شده بود.

وی افزود : افتتاح این پروژه با حضور استاندار محترم، مدیرعامل ابفار هرمزگان، فرماندار محترم شهرستان بستک، روسای برخی از ادارات، شوراهای اسلامی واهالی خونگرم منطقه گوده انجام شد.

مهندس رحمانی تصریح کرد: این طرح از بزرگترین پروژه های ابرسانی به روستاههای شهرستان بستک بود که به حمدالله با موفقیت به پایان رسد.

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک افزود: آب این طرح از فاز 2 مجتمع براشت تامین می شود.

وی گفت: حجم عملیات آب رسانی این پروژه تامین آب شرب مورد نیاز 9 روستا که جمعیتی بالغ بر 14 هزارو 500 نفر را دربر می گیرد.

مهندس رحمانی اظهار داشت: در این طرح حدود 45 کیلومتر لوله گذاری صورت پذیرفته است و 1500 متر مکعب مخزن ذخیره آب در نظر گرفته شده است که از طریق 2 حلقه چاه و 2 باب ایستگاه پمپاژ آبگیری می شود.

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک افزود: 55 میلیارد ریال برای این طرح از اعتبارات ملی استانی و بخشی از آن توسط خیرین نیک اندیش این شهرستان تخصیص داده شد.

وی در پایان ضمن تشکر از تمام کسانی که در این پروژه این نهاد را یاری رساندند بخصوص مدیر کل آبفار هرمزگان و خیرین شهرستان و مسئولین شهرستانی برای تمام آن عزیزان آروزی توفیق روز افزون نمود.

انتهای پیام/

 

 single
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است