منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹
شناسه خبر: 266634
گروه :خبر
image573974

امام جمعه موقت اصفهان خاطر نشان کرد: در گذشته افرادی بودند که از جهات مختلف مورد تایید قرار گرفته و در آزمون شرکت نمی کردند. یکی از این موارد نیز تاییدیه ای بود که علما و مراجع به افراد می دادند. اما در دوره فعلی آزمون ملاک احراز صلاحیت هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان در خصوص افرادی که در آزمون علمی خبرگان شرکت نکردند، اظهار داشت: وقتی که شورای نگهبان تصویب کرده که شرکت در آزمون ملاک و معیار احراز صلاحیت کاندیداها محسوب می شود، بنابراین هر کس که در امتحان شرکت نکرده به منزله انصراف وی خواهد بود. چراکه در رسانه ها از رادیو و تلویزیون گرفته تا سایت ها و روزنامه ها همه این مصوبه شورای نگهبان را منتشر کردند.

امام جمعه موقت اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: در گذشته افرادی بودند که از جهات مختلف مورد تایید قرار گرفته و در آزمون شرکت نمی کردند. یکی از این موارد نیز تاییدیه ای بود که علما و مراجع به افراد می دادند. اما در دوره فعلی آزمون ملاک احراز صلاحیت هاست.

رهبر در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: برخی افراد برای خود شانیت قائل شده و در آزمون شرکت نکردند. این در حالی است که وقتی قانون شده و مصوب کرده اند که کاندیداها الزاما باید در آزمون شرکت کنند، عدم شرکت در آن به منزله انصراف است. در قانون هم تافته جدا بافته نداریم و قانون و مقررات و مصوبات شورای نگهبان باید اعمال شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است