منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
شناسه خبر: 233773
گروه :خبر

در حالیکه طبق آمارهای موجود سرطان در سیستان و بلوچستان سیر صعودی به خود گرفته اینبار در خواب دستگاه های نظارتی تنباکوهای میوه ای جهت نسل کشی ایرانیان وارد کشور شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پس از انتشار اخباری مبنی بر آلوده بودن مواد غذایی در فضای مجازی اینبار اطلاعیه ای در فضای مجازی دست به دست می چرخد که نشان از ورود تنباکوهایی با طعم شیشه و کراک به کشور می دهد.
در این اطلاعیه آمده است: روزنامه داگ بلاد نروژ در گزارشی نوشت که ۸ ماه پیش در سفارت عربستان سعودی در اسلام آباد پاکستان جلسه ای برگزار شده است که در آن آلوده سازی تنباکو میوه ای و تریاک را با کراک و مواد شیمیایی دیگر برای ایرانیان فراهم آورند.

در این نشست گروهی از طالبان افغانستان و ملاهای تندرو ضد شیعه پاکستان و چند نفر از سرمایه گذاران وهابی حضور داشته اند و محور گفتگوی آنها چگونه تباه کردن نسل ایرانی بوده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده: روزنامه نروژی نوشت که این توطئه پس از این برنامه ریزی شده است که رهبر ایران حکم افزایش جمعیت ایرانیان را داده بود. این خبر نخست از سوی کارکنان پاکستانی تبار سفارت عربستان سعودی در اسلام آباد به بیرون درز کرده است و روزنامه دیلی اکسپرس در پاکستان آن را به چاپ رسانده است. نسخه آنلاین این خبر را روزنامه نروژی پس از اعتراض سفارت عربستان سعودی از اینترنت خارج کرد.گزارشهایی از استان کرمان و دیگر استانهای ایران آمده است که بدن افرادی که قلیان و تریاک مصرف کرده اند دانه های مشکوکی زده است. رنگ تریاک در سال گذشته بسیار تیره و ظاهری مرطوب و خیس دارد و نئشگی بیشتری پیدا کرده است. مصرف کننده اشتهایش کاهش می یابد و در ضربان قلبش ناهنجاری بوجود می آورد و اسپرم مردها را ضعیف می کند و تخمدان های زنان را از کار می اندازد.

این روزنامه اضافه کرده است که اگر زوج مصرف کننده فرزندی نیز به دنیا بیاورند فرزندی کودن و عقب افتاده خواهد بود و تا پیش از نوجوانی در اثر اختلال در ارگانها جان خود را از دست می دهد.

تنباکوها حاوی مواد روان گردان است
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشاتی که وزرات بهداشت مبنی بر آلوده بودن تنباکوهای میوه ای داده اند نشان از وجود مواد روان گردان در تنباکوها است.
وی ادامه داد: این مواد روانگردان سبب مشکلات زیادی برای جوانان می شود به طوری که چندی قبل فردی دچار ضایعات جدی شده است لذا خانواده ها باید مراقبت بیشتری روی جوانان داشته باشند تا مبادا به بهانه مصرف تنباکو، معتاد شوند.
شهریاری با بیان اینکه کشور وارد کننده این مواد مشخص نیست، اضافه کرد: قطعا دشمنان قسم خورده برای آلوده کردن جوانان ایرانی هر کاری انجام می دهند چرا که در طول 8 سال جنگ تحمیلی و اکنون استکبار ضربه های مهلکی از جوانان ایرانی خورده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است