منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 238285
گروه :خبر
index

امام جمعه بندرعباس گفت : با توجه به سخنان رهبر ایران نباید پایه مذاکره با آمریکا بنشیند و صحبت کردن با آمریکا برای جامعه ما معنایی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ، امام جمعه بندرعباس درخطبه های سیاسی و عبادی خود با اشاره به هفته پیش رو و در پیش داشتن روز کیفیت گفت: کیفیت به این معناست که کارخانه ایران خودرو ماشین های که می سازد و تحویل جامعه می دهد مردم آن را پس ندهد ،مردم حق دارند چرا نباید در کار خود دقت کنید خودرو سازی در ایران سابقه 60 ساله دارد کار چند روزه نبوده است و هنوز باید با اشکال روبرو باشد.
وی افزود: اگر مسئولین جنس مرغوب تحویل جامعه ندهید شرعا به جامعه و هم به خود ضرر وارد می کنید و اگر توانایی ندارید این کار را انجام ندهید.

 

نعیم آبادی با توجه حدیث از امیرمومنان علی (ع)اظهار کرد :سعی نکنید کار را سریع انجام دهید بگذارید با تاخیر انجام شود اما با کیفیت خوب چرا که مردم نمی گویند این کار را با چه سرعتی انجام شده است.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به سایر مناسبت های هفته جاری تصریح کرد : روز علم در خدمت صلح و توسعه است که اکنون متاسفانه لبه علم در ساخت خلع های جنگی است برای نابودی انسان و بشریت و زیر مجموعه تمام این کار ها آمریکا متجاوزا ست و کشورهای دیگر هم چاره ای جز مقابله بر خود ندارند که مجبوراند در برابر آنها مجهز باشند.

وی افزود: غرب برای علم آبروی باقی نگذاشته است و اگر علم به زبان آید می گوید مرگ بر آمریکا.

نعیم آبادی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اظهار کرد: که به آن تاکید بسیاری دارد چه معنا دارد که ما پایه مذاکره بنشینیم و صحبت کنیم در صورتی که آنها به صراحت دارند دروغ می گویند ،و آمریکایی ها هیچ کاری نمی توانند کند که در فرمایشات رهبر آمده است که اگر نگاه چپ به ایران کند اسرائیل را نابود و با خاک یکسان خواهیم .
وی افزود: ما باید آمریکا را به همه معرفی کنیم که کشوری جهان خوار ، نفت خوار، است و می خواهد همه دنیا را در دست داشته باشد.
نعیم آبادی خاطر نشان کرد: شهادت امام سجاد را به همه مسلمین تسلیت می گویم و استان هرمزگان این افتخار را نصیب خود کرده است که در پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد را برگزار کرده است و از همه مسئولین و زحمت کشان در این کنگره به نوبه خود تشکر و خسته نباشی می گویم.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان