منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 228678
گروه :خبر
بانوان بشاگرد
 

معاون فرماندار بشاگرد:

بی سوادی در بشاگرد باید ریشه کن شود

معاون فرماندار شهرستان بشاگرد در جلسه کمیسیون بانوان بر ریشه کن کردن بی سوادی در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، ششمین جلسه کمیسیون بانوان به ریاست معاون فرمانداری شهرستان بشاگرد برگزار شد.

 

 

حسین باباخانی معاون فرماندار شهرستان بشاگرد در این جلسه ضمن خیرمقدم و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام شهید همدانی گفت: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند و در حال حاضر شرایط برای فعالیت بانوان در همه زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی فراهم شده و می توانند فعالیت نمایند.

 

باباخانی افزود: برای اینکه بتوانیم بیسوادی را ریشه کن کنیم نیازمند شناسایی بانوان در روستاها هستیم که از تحصیل بازمانده اند و این کار مهم توسط شما رابطین بانوان شهرستان انجام پذیر است.

 

 

وی گفت: سواد مجموعه ای از توانایی هاست که به فرد کمک می کند تا با اعتماد به نفس با مشکلات مواجه شود و در توسعه محلی و ملی مشارکت داشته باشد و دانش خود را توسعه دهد و زندگی اش را بهبود بخشد.

 

 

معاون فرماندار اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که از دغدغه‌های دولت می باشد مسئله اشتغال می باشد که با گسترش مشاغل ویژه بانوان زمینه فعالیت آنان را بیش از پیش فراهم نموده است.

 

 

گفتنی است که پس از جلسه کمیسیون بانوان شهرستان یک دوره کلاس آموزشی در رابطه با سرطان‌های شایع در زنان توسط کارشناس بهداشت و درمان شهرستان ارائه شد.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان