منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱
شناسه خبر: 234454
گروه :خبر
image466599
 

تفریح گناه و تفرج معصیت در دریا، کوه و جنگل!

بی حیایی و بی بندوباری؛ سوغات تورهای گردشگری غیر مجاز+ تصاویر

چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ تبلیغات گسترده ای این روزها فضای مجازی را پُر کرده است  و همراه با تصاویری است که جوانان را به سمت خودشان جذب می کند؛ تبلیغاتی همچون اردوهای دانشجویی ، تورهای دانشجویی ، تورهای گردشگری ، تورهای طبیعت گردی و…عناوینی هستند که به شدت در فضای مجازی تبلیغ می شوند آن هم بصورت کاملاً آزاد فعالیت غیر مجازی که هیچ گونه نظارتی بر روی آن نیست و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه در راستای تخریب فرهنگ و ارزش ها فعالیت می کند.

تبلیغات این تورهای گردشگری غیر مجاز  اغلب در شبکه های اجتماعی همراه با ارایه شماره تماس و آدرس دفاتری است که مبادرت به تدارک و سازماندهی این اردوهای عمدتاً غیر مجاز می کنند به نظر می رسد که عده ای از این طریق درصدد هستند تا برای رسیدن به مقاصد اقتصادی و غیر اقتصادی خود، فرهنگ ولنگاری و بی بندوباری را در میان جوانان گسترش داده و با قبح شکنی روابط خارج از عرف و شرع را عادی سازی کنند.
اجاره کردن یک منطقه گردشگری بصورت کامل همراه با نگهبان و انتخاب مکان های بکر در داخل طبیعت و قرق کردن آن منطقه با افراد زیاد اجازه هرگونه بی بندوباری را به افراد شرکت کننده در این تورهای به اصطلاح گردشگری مختلط غیر مجاز می دهد و این در حالی است که اجرای رقص مختلط، کشف حجاب زنان، شنای مختلط زنان و مردان و… دستاورد این تورهای گردشگری غیر مجاز است.

از سویی با نشر تصاویر کشف حجاب کرده زنان و شنای مختلط زنان و مردان و تحریک جنسی جوانان در این تورهای گردشگری در شبکه های اجتماعی تبلیغ این تورهای گردشگری شده که برخی از جوانان را به شدت به سمت خود می کشاند.
جوانان دختر و پسر جذب شده به این اردوها و تورهای گردشگری که شاید کمترین محدوده ای برای تخلیه غرایض جنسی خود ندارند و هرگونه آزادی را در سایه امن متولیان این تورها دارند بشدت غرق در بی بندوباری و بی حیایی و بی فرهنگی شده و بی قیدی و آزادی های جنسی بی حد برایشان عادی شده به طوری که گاه احساس می شود از بیخ و بُن با فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی غریبه هستند.

شاید چندان نیاز به تذکر نباشد که دوستی های دختران با پسران در این تورها با یکدیگر و ایجاد روابط خارج از عرف و شرع مشکلاتی نصیب نسل جدید در خارج از تورها می کند که بررسی دقیق عوارض و آسیب های نامطلوب بعدی در این مجال نمی گنجد اما به هر حال کتمان ناپذیر است.


همچنین با کمال تاسف باید گفت که برخی از دانشگاه ها نیز خود در برگزاری چنین تورهایی پیش قدم می شوند و خواسته یا ناخواسته نقشه های دشمنان را در کشور اجرایی می کنند.
این در حالی است که رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعى از دانشجویان در 20 تیر امسال در پی برگزاری چنین تورهای مختلط با عناوین دانشجویی بیاناتی داشتند که در ادامه میخوانید:
«اینکه ما بیاییم دانشجوها را به خیال خودمان برای نشاط بخشیدن به محیط دانشجویی، به اردوی مختلط ببریم یا کنسرت موسیقی در دانشگاه تشکیل بدهیم، جزو غلط‌ترین کارها است.

برای تحرّک دانشجویی و تلاش دانشجویی و نشاط دانشجویی، راه‌های دیگری وجود دارد؛ آنها را به گناه نباید کشاند، آنها را به سمت شکستن پرده‌های تقوا -که خوشبختانه جوان متدیّن امروزی بر حفظ آن اصرار دارد- نباید کشاند؛ آنها را به سمت بهشت باید برد، نه به سمت دوزخ. بله، این کارها در دانشگاه‌ها اصلاً وجهی ندارد.

بنده البتّه نشانه‌های این قضیه و مشکل را خیلی سال قبل -که از سوی یک تشکّل دانشجوییِ آن‌وقت، یک حرکتی در دانشگاه انجام گرفته بود- دیدم و هشدار هم دادم لکن متأسّفانه دنبال نشد و چوبش را هم خوردیم؛ چند سال چوبش را خوردیم؛ امروز نبایست اجازه این کارها داده بشود؛ اینها خلاف آزادی‌خواهی نیست، انجام این کارها نشانه‌ی میل به آزادی و آزادی‌خواهی نیست.

اینها همان چیزهایی است که دشمنان جامعه‌ی ایرانی و جامعه‌ی مسلمان و تمدّن اسلامی و دشمنان خصوص دانشجوی ایرانی، دنبال میکنند برای اینکه نگذارند از بین اینها شهریاری‌ها درست بشوند، از بین اینها دکتر چمران‌ها درست بشوند؛ آنها با طهارت زندگی کردند، با تقوا زندگی کردند. فقط هم مسئله‌ی هسته‌ای نیست، این رشته‌هایی که شما میشنوید و در آمارهای ما میگویند ما در دنیا جزو هشت کشوریم، جزو نُه کشوریم، جزو ده کشوریم که این پیشرفت را به دست آوردیم، اغلب پیشروان این کارها جوانهای متدیّنند، جوانهای انقلابی‌اند؛ هم در قضیّه‌ی هسته‌ای این‌جور است، هم در نانو این‌جور است، هم در خیلی از رشته‌های دیگر تحقیقی که امروز [وجود دارد]. اینها همه دست بچّه‌های مؤمن، بچّه‌های متدیّن، بچّه‌های انقلابی است؛ اینها هستند که این کارهای بزرگ را انجام دادند.

ما بچّه‌ها را از گرایش انقلابی و گرایش اسلامی و دینی و میل به معنویّت دور کنیم با این کارهای غلط؟ این غلط‌ترین کارها است؛ البتّه هر دو وزیر محترم مورد اعتماد من هستند منتها مراقب زیردست‌هایشان باشند؛ کاملاً مراقب کسانی که کلید کارهای این‌جوری دست آنها است، باشند؛ بدانند چه کار دارد انجام میگیرد. این هم یک نکته بود. »

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان