منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۶
شناسه خبر: 275951
گروه :خبر
image368183-300x226

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است و در واقع کمرنگ شدن ارزش انقلابی خیانت به امام وشهداست.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم قاسم صادقی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه حفاظت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب مهمترین وظیفه مسئولین نظام است، گفت:دشمنان انقلاب تمام همت خود را بکار گرفته اند تا از راه نفوذ ارزش های انقلاب را در سطح جامعه کم رنگ کنند و ضد ارزش ها که همان سیاست های فرهنگی ،سیاسی خودشان را ترویج دهند.

صادقی با بیان اینکه برخی ها با اهداف خاص آرمان های امام راحل مطابق باب میل خود تفسیر و بیان می کنند اظهار داشت:اهداف و آرمان های امام خمینی (ره) بحدی روشن بیان شده است که هیچ شخصیت حزب و گروهی نمی تواند امام راحل را بنام خود مصادره کند.
صادقی تصریح کرد: امروز چشم و امید مظلومان در سراسر جهان به انقلاب ماست و بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه به تاسی از انقلاب اسلامی ایران است و نباید در کشور ما استکبارستیزی و دفاع از مظلوم کمرنگ شود.
صادقی افزود:انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است و در واقع کمرنگ شدن ارزش انقلابی خیانت به امام وشهداست.
وی تاکید کرد:دشمنان هیچگاه به یکباره در پی از بین بردن انقلاب و اسلام برنخواهند آمد،بلکه با استحاله فرهنگی وجایگزین کردن اسلام آمریکایی بجای اسلام ناب،به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود هستند.

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است