منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 314085
گروه :خبر
736985

سخنان تحریک آمیز رئیس جمهور موجب تحریک برخی رسانه ها شد تا تصاویر کشف حجاب مینو خالقی منتخب رد صلاحیت شده ای که آرا او ابطال شد در شبکه های اجتماعی منتشر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رئیس جمهور روحانی نشان داده است نسنجیده سخن گفتن از خصلت های بدی است که هنگام قرار گرفتن پشت تریبون های رسمی قادر به دوری از آن نیست.

 

مثالهای متعددی از قانون شکنی های لفظی روحانی وجود دارد که البته به دلیل نجابت نهاد های قانونی که حق آنها در کلام ایشان تضییع شده بود هزینه زیادی برای او به دنبال نداشته است.

 

روحانی حقوقدان  روز گذشته در آخرین معرفی از میزان پایبندی خود به قانون تعداد نمایندگان زن راه یافته به مجلس را 18 نفر عنوان کرد در حالی که خوب می داند نفر هجدهمی که از آن سخن می گوید توسط شورای نگهبان از راهیابی به مجلس باز مانده است.

 

لجبازی رئیس جمهور با مرجع قانونی شورای نگهبان در حالی است که خودش هم رمانی نماینده مجلس بوده است و می داند که اعتبار نامه یک منتخب نیاز به امضا شورای نگهبان، وزارت کشور و حتی اعضای هیات نظارت و اجرایی دارد و این نامه بدون این امضاها اعتباری نخواهد داشت.

 

اما سخنان تحریک آمیز رئیس جمهور موجب تحریک برخی رسانه ها شد تا تصاویر کشف حجاب مینو خالقی منتخب رد صلاحیت شده ای که آرا او ابطال شد در شبکه های اجتماعی منتشر شود.

 

رئیس جمهور با بی توجهی به آبروی فرد مذکور تاکید داشت که همه 289 نماینده مجلس باید این تصویر قبیح را ببینند و بعد اعتبار نامه را رد کنند و به نظر شورای نگهبان احترام نگذاشت و همین بی مبالاتی در قانون پذیری منجر به شکسته شدن احترام فرد رد صلاحیت شده گردید.

 

این اصرار های بی اساس رئیس جمهور در حالی بود که خود مینو خالقی با اطلاع از وضعیت خویش و برای حفظ حرمتش چندان پافشاری برای تایید آرای خویش نداشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی