منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 197784
گروه :خبر

یک مقام مسئول در وزارت کار تعداد افرادی که هم اکنون از مقرری بیمه بیکاری استفاده می کنند را ۱۷۸ هزارنفر اعلام کرد و گفت: حداقل و حداکثر پرداختی بیمه بیکاری ۶ تا ۵۰ ماه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، کریم یاوری گفت: اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وظیفه حمایت اجتماعی و پرداخت مقرری بیمه بیکاری افرادی را برعهده دارد که برخلاف میل خود بیکارشده اند.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه تعداد این افراد را تاپایان اردیبهشت سال جاری ۱۷۸ هزارنفر اعلام کرد و افزود: براساس فرمول های تخصصی این قبیل افراد حداقل ۶ و حداکثر ۵۰ ماه مقرری بیمه بیکاری دریافت می کنند.

وی اظهارداشت: امیدواریم با به نتیجه رسیدن اصلاح قانون بیمه بیکاری، حمایتی بیشتر از جمعیت کارگرانی شود که برخلاف میل باطنی خود بیکارشده اند. همچنین امید داریم بتوانیم برای این افراد اشتغال مجدد ایجاد کنیم.

این مقام مسئول در وزارت کار تاکید کرد: در سال گذشته برای ۱۴ هزارنفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری اشتغال مجدد ایجاد شد. مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه بر حمایت از پایداری مشاغل تاکید کرد و افزود: در خصوص بنگاه های اقتصادی مشکل دار تلاش شده ضمن رسیدگی به آن واحدها آسیب شناسی از آنها را نیز در دستور کار خود قرار دهیم و برای محورهای مطرح شده از معاونت تعاون وزارتخانه انتظار همکاری داریم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر