منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: 251248
گروه :خبر
۲۰۱۵۱۲۰۸_۰۹۲۸۱۴

رییس دانشگاه پیام نور حاجی آباد با بیان اینکه دانشجو باید بینش سیاسی داشته باشد، اظهار کرد: کرسی های آزاد اندیشی فرصتی است که دانشجویی نقد منصفانه و مطالبه گری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ روح الله حسنزاده،رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم با گرامیداشت روز دانشجو گفت: دانشجویان نظام جمهوری اسلامی به تعبیر مقام معظم رهبری باید  بصیرت دینی و سیاسی باشند و با  بینش سیاسی مطالبات خود را  پیگیر باشد.

وی با بیان اینکه دانشجو باید نقادباشد و نقد منصفانه و مطالبه گر باشد، اظهار کرد:به تاکید مقام معظم رهبری کرسی های آزاد اندیشی را در دانشگاها برگزار کرد  که دردانشگاه حاجی آباد کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه با دانشجویان مسئولین اجرا می شود.

 

حسنزاده با اشاره به حربه های دشمن برای نفوذ به دانشگاههای کشور تاکید کرد: جوانان و دانشجویان ما باید مراقب نفوذ نرم افزاری و  رفتار خودشان باشند که دشمن نتواند به محیطهای دانشگاهی نفوذ و مشکلاتی از نظر اعتقادی برای دانشجویان ما ایجاد بکند.

وی یادآور شد: دانشگاه پیام نور شهرستان حاجی آباد در قالب هفت رشته با حضور 600 دانشجو مشغول به فعالیت می باشد و دانشگاه پیام نور حاجی آباد در سال 94 دانشگاه رتبه اول از لحاظ کیفیت آموزشی در سطح استان مطرح شد و این دانشگاه جزء یک درصد دانشگاههای  جهان معرفی شده است.

 

وی با اشاره به  کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور با توجه به دولتی بودن آن و مورد تائید وزارت علوم است  و بهترین دانشگاه از لحاظ هزینه برای دانشجو می باشد از این رو دانشجویان دانشگاه پیام نور با حداقل هزینه تحصیل می کند و امکان تحصیل به صورت غیر حضوری وجود دارد.

 

حسن زاده  با بیان اینکه دانشگاه پیام نور حاجی آباد در زمینه فارغ التحصیلان دانشگاهی شاخص های مناسبی داشته است، تصریح کرد:اکثر دانشجویان مقطع لیسانسدانشگاه پیام نور  در مقطع فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل می باشند و چند نفر از انها هم در حال حاضر فارغ از تحصیل و در در دانشگاه مهم در حال تدریس می باشند .

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است