منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
شناسه خبر: 342922
گروه :خبر
835097

مسئول قرارگاه عمار اظهار کرد: بیماری حقوق های نجومی بیماری با ترویج اشرافی گری از دولت کارگزاران شروع شد که افشای آنها نشانگر بیداری و هوشیاری مردم است و بی تردید این معضل بایستی حل شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب، مسئول فرهنگی قرارگاه عمار در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  با اشاره به حقوق های نجومی  گفت: بیماری حقوق های نجومی با ترویج اشرافی گری از دولت کارگزاران شروع شد و از همان زمان برای عده ای روشن بود که پایه گذاری اشرافی گری به این نقطه خواهد رسید و تذکر هم دادند.

 

مسئول قرارگاه عمار یاد آور شد: با توجه به اینکه قبلا در جهان اسلام تجربه شده بود و درمدینه فاضله پیامبر(ص) پس از رحلت ایشان به نوعی اشرافی گری پایه گذاری شد به گونه ای که پس از مرگ افراد زاهد، مجاهد و مصلی برای تقسیم میراث آنها، طلاها را با تبر قطعه قطعه می کردند که نتایج فجایع اشرافی گری منجر به واقعه کربلا و ذبح امام حسین (ع) شد.

 

طائب اظهار کرد: هنگامی که دولت کارگزاران روی کار آمد عمل مدیران را منوط  به پاداش ها، هدایا و تشویقات سنگین مالی قرار داد که تفاوت فاحش در حقوق ها را درپی داشت و با وجود این فرآیند  پیش بینی می شد امروز بیماری حقوق های نجومی خود را نشان دهد.

 

وی پایه حقوق های نجومی را اشرافی گری دانست و افزود: افشای حقوق های نجومی  نشانگر بیداری و هوشیاری مردم ماست و بی تردید این معضل بایستی حل شود.

 

مسئول قرارگاه عمار با بیان اینکه درخصوص حقوق های نجومی بایبستی به اصالت آخرت بازگردیم، تصریح کرد: زمانی که اصالت دنیا اصل قرار می گیرد این حقوق ها در زبان ما تعبیر نجومی دارد اما گیرنده دریافت حقوق های نجومی تعبیر حقوق ناچیز را بکار می برد لذا وقتی جای دنیا و آخرت عوض شود هرچه به سمت جلوتر پیش می رویم دنیا کوچکتر می شود.

 

طائب با اشاره به اینکه روحانی با اشرافی گری رئیس جمهور شد و در فیلم تبلیغات انتخاباتی وی اشرافی گری مشهود بود، خاطرنشان کرد: ماموریت دولت تدبیر و امید این است که همه را نسبت به کلمه امید، ناامید کند و به این دولت هیچ امیدی نیست.

 

 

 

 

انتهای پیام/ت

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است