منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شناسه خبر: 239935
گروه :خبر
IMG_3734

80 درصد از بیمارستان 96 تختخوابی رودان آماده شده و دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از بیمارستان ۹۶ تختخوابی در حال ساخت رودان، از افتتاح این بیمارستان در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: ۸۰ درصد از بخش تاسیسات آن به اتمام رسیده و اقدامات اولیه برای خرید تجهیزات بیمارستان انجام شده و تاکید وزیر محترم بهداشت هم براین است که این پروژه هر چه سریعتر آماده و به بهره برداری برسد.

 

وی اظهار کرد: این بیمارستان دارای ۵ اتاق عمل، تصویربرداری، پاراکلنیک، آزمایشگاه و مجهز به سی تی اسکن می باشد که هم شهر رودان و شهرهای همجوار از جمله، کهنوج، منوجان، نودژ بخش های تابعه را تحت پوشش قرار می دهد.

 

شکاری افزود: کل بوجه این پرژه بدون هزینه تجهیز، بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان می باشد که هزینه تجهیز آن ۵/۷ میلیارد تومان از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و سفر ریاست جمهوری تامین اعتبار شده است.

 

شکاری با اشاره به کمبود سردخانه برای نگهداری جسد در بیمارستان رودان، گفت: با افتتاح این بیمارستان به تعداد سرخانه ها اضافه می شود و دیگر نهادها از جمله شهرداری و پزشک قانونی باید به سهم خود سردخانه داشته باشند، در حال حاضر به غیر از این بیمارستان، سردخانه ای برای نگهداری جسد در شهرستان وجود ندارد و مقرر شده ریاست شبکه بهداشت شهرستان رایزنی هایی با شهرداری و پزشک قانونی انجام دهد که این مشکل را برطرف سازند.

 

 

در ادامه بازدید از بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) رودان، کلنگ ساخت کلینیک تخصصی رودان توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رئیس شبکه بهداشت رودان و دیگر مسئولین زده شد.

 

مهندس محمود احمدی پور رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم کلنگ زنی این کلینیک گفت: در اجرای طرح تحول سلامت، اجرای پروژه ساخت کلینیک تخصصی رودان به متراژ ۷۵ متر مربع در ۲ طبقه با هزینه ای بالغ بر ۱/۵ میلیارد تومان ساخته می شود.

 

وی اظهار کرد: مدت زمان اولیه ساخت این پروژه ۸ ماه در نظر گرفته شده است و در نیمه اول سال ۹۴ به بهره برداری می رسد.

 

احمدی پور افزود: این کلینیک ۱۲ مطب معاینه و مشاوره پزشکی در رشته های مختلف، بخش اداری، آزمایشگاهی و عکسبرداری های پزشکی دارا است.

IMG_3679

IMG_3730

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان