منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۳۷
شناسه خبر: 357481
گروه :خبر
4445335_333

روز گذشته خبری مبنی برا اینکه استاندارهرمزگان با بالگرد بیمار اورژانسی را از شهرستان جاسک به بیمارستان بندرعباس انتقال داد و جان بیمار را از مرگ نجات داده است در برخی از رسانه ها و تارنماها انتشار داده شد که در واقع این حادثه یک مشکل بزرگ را به رخ استاندارهرمزگان کشاند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ، گاهی وقت ها برای بزرگ جلو دادن افراد ممکن است دست به هرکاری بزنیم ، اگر به واقعیت ماجرا پی ببریم از بیان برخی حرفها شرمنده می شویم چرا که واقعیت این قضیه چیزی جز تاسف برای مسولان استان هرمزگان ندارد ، مسولانی که به جای حل مسئله به دنبال پاک کردن صورت مسئله در شهرستان ها هستند .

با توجه به اینکه استان هرمزگان روی گسل زلزله قرار دارد و بیمارستان های شهرستان های این استان از امکانات لازم برخوردار نیستند وجود بالگرد عملیات امداد و نجات و آمبولانس هوایی یکی از ضروریت هایی است که باید در هریک از شهرستان ها وجود داشته باشد و اینگونه نباشد که بیماران منتظر سفر آقای استاندار با بالگرد باشند .

استاندارهرمزگان که در سفر به شهرستان جاسک با این کمبود برخورد می کند که به ناچار با توجه به نبود آمبولانس هوایی در شهرستان ازنیروی دریایی سپاه جهت تعامل و همکاری برای رفع این مشکل درخواست کمک می کند و این بیمار با بالگرد نیروی دریایی سپاه به مرکز استان انتقال داده می شود .

با انتشاراین خبر که استاندارهرمزگان جان یک بیمار را نجات داد ، بیماران جای جای استان هرمزگان منتظرهستند که استاندارهرمزگان با بالگرد جان آنها را نجات دهد ، نه بالگری که برای سفر به شهرستان ها تدارک دیده شده بلکه بالگردی که مخصوص امداد و نجات بیماران در هر شهرستان در شرایط حاد باشد .

نبود بالگرد در شهرستان جاسک یکی از مشکلاتی بود که عرق شرم را روی پیشانی استاندارهرمزگان جاری کرد تا وی دراین سفر شاهد یکی از مشکلات جدی در شهرستان هاباشد .

با توجه با اینکه رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور ضمن ارائه توضیحاتی درباره وضعیت اورژانس هوایی، از تجهیز 50 نقطه از کشور به آمبولانس‌های هوایی استاندارد در دوران پساتحریم خبر داد اما همچنان این مشکل در جای جای ایران اسلامی موج میزند تا این وعده هم به وعده های دولت تدبیر اضافه شود .

امید است ” استاندارهرمزگان با حضور و مشاهده این حادثه برای رفع این مشکل بزرگ چاره ای بیاندیشند چرا که بیمارستان های شهرستان ها این استان با کمبود امکانات و پزشک متخصص مواجع هستند و نبود بالگرد سالانه جان صدها نفر را در این استان می گیرد .

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است