منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
شناسه خبر: 345502
گروه :خبر
esraeel
 

صهیونیسم طلایه دار تهاجم فرهنگی در جهان /

بیش از ۹۰درصد اسلام شناسان دنیا دانشمندان یهودی می باشند

یهودیان نه تنها در مورد اسلام شناسی فعالیت های بسیاری کرده اند بلکه در سایر رشته های حساس وحیاتی علوم نیز دارای تحقیقات گسترده ای هستند و از رهگذر این تحقیقات رویای ریاست و سروری بر جهان را در سر می پرورانند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جریان تهاجم فرهنگی دنیای امروز در دست صهیونیسم بین الملل قرار دارد . در زمینه مطبوعات 70 درصد رسانه های گروهی غرب در اختیار بانکداران صهیونیست است وهفت نفری که در راس سه بنگاه عظیم خبری – تصویری آمریکا قرار دارند و تمام اخبار روزانه آمریکا وجهان را به اطلاع مردم می رسانند همگی صهیونیست اند . 33 نفر از کسانی که رسانه های جهان را در انحصار دارند تماما از سرشناس ترین صهیونیست های جهان هستند . در ایالات متحده مردی صهیونیست و میلیاردر با نام روبرت موردوخ زندگی می کند که به تنهایی در هر روز 3 میلیون نسخه روزنامه و در هر هفته 4 میلیون نسخه مجله و هفته نامه منتشر می نماید .

در بعد علمی تحقیقاتی نیز به گفته استاد شهید مرتضی مطهری (ره) 90 درصد از بزرگترین اسلام شناسان دنیار را دانشمندان یهودی تشکیل می دهند . آنان نه تنها در مورد اسلام شناسی فعالیت های بسیاری کرده اند ، بلکه در زمینه هنر ، ادبیات ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، سیاست صنایع اتمی ، ژنتیک وسایر رشته های حساس وحیاتی علوم نیز دارای تحقیقات گسترده ای هستند و از رهگذر این تحقیقات رویای ریاست و سروری بر جهان را در سر می پرورانند .

در بعد هنر نیز در زمینه های مختلفی چون موسقی ، نقاشی ، مجمسه سازی و سینما سرمایه گذاری کرده اند . از میان هنرهای نامبرده هنر هفتم به دلیل فراگیریش به طرز عجیبی مورد توجه صهیونیست ها قرار گرفته است تا از این طریق بتوانند آرامان های ظالمانه خود را بر فکر و روح و احساسات ملل جهان سوم و پیشرفته تزریق نمایند . دلیل این مدعا آنکه کمپانی های معروف فیلمسازی توسط یهودیان اداره می گردد و بخش عمده ای از تولیدات هالیوود زیر نظر آنان انجام می گیرد که این تولیدات 80 درصد نیاز مردم جهان را برطرف می نماید .

از آنجا که مذهب برای عموم انسان ها جاذبه خاصی دارد این کمپانی های بزرگ یهودی با استفاده از این حربه دست به ساختن فیلم هایی چون 10 فرمان و حضرت مسیح (ع) زده اند . از سوی دیگر با ارائه فیلم هایی از کوره های آدم سوزی یهودیان در جنگ جهانی دوم توسط آلمان ها ، سعی بر این دارند تا در مقابل دیدگان مردم جهان خود را مظلوم جلوه داده و در تجاوز به فلسطین بر حق بدانند . مجسمه طلایی جایزه اسکار در مسابقات جهانی انتخاب فیلم برتر ، یادآور مجسمه طلایی قوم بنی اسرائیل است .

صهیونیسم به عنوان یک ایدئولوژی فعالیت های سیاسی و تروریستی شبکه بین المللی بزرگ یهود را رهبری می کند و این مکتب زمانی در صحنه  جهانی حضور یافت که کاپیتالیسم غربی راه گذر به مرحله امپریالیسم را بر خود هموار می نمود . درسال 1948 روسای سیاسی آمریکا به این نتیجه رسیدند که استراتژی صهیونیست ها این است که آمریکا را در رشته عملیاتی که همواره گسترده تر  و ژرف تر می شود درگیر کنند تا به تمام اهدافشان دست یابند ، این سند اهداف صهیونیست ها راچنین بر می شمارد :

1 / برقراری حاکمیت یهودیان بر بخشی از فلسطین

2/ جلب موافقت قدرت های بزرگ با مهاجرت نامحدود یهودیان به اسرائیل

3 / گسارش حاکمیت یهودیان بر سراسر فلسطین

4/ گسترش حاکمیت یهودیان بر اردن و بخش هایی از لبنان و سوریه

5/ برقراری سر کردگی نظامی و اقتصادی یهودیان بر سراسر خاورمیانه

در این سند هم چنین اضافه شده که تمام مراحل این برنامه برای رهبران متعصب یهود به یک اندازه مقدس است .

حسن ختام این متن را سخنی زیبا از امام راحل قرار می دهیم که ما مسلمانان خار چشم صهیونیسم هستیم و از این خوشبختی که خداوند به ما عطا فرموده است خوشحالیم . اسرائیل غده ای سرطانی است و باید از میان برداشته شود .

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر