منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
شناسه خبر: 292182
گروه :خبر
IMG_6645

بیش از 800 کیلو پیاز قاچاق توسط جهاد کشاورزی پارسیان امحا گردید و با توجه به افزایش قیمت پیاز در سطح کشور این گونه قاچاق ها صورت می پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛یعقوب دلدار مدیر جهاد کشاورزی پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر ، اظهار داشت:حسب ماده 36 قانون مبارزه با قاچاق و ارز وزارت جهاد کشاورزی در محدوده وظایف محوله قانونی به عنوان دستگاه کاشف،این محموله 805 کیلویی پیاز قاچاق را ثبت و ضبط  کردیم.

 

مدیر جهادکشاورزی پارسیان ارزش این محموله قاچاق را بیش از 32میلیون ریال عنوان کرد وگفت: محموله پیاز قاچاق که توسط یک فروند لنج از سمت امارات قصد ورود به شهرستان را داشت کشف و به شعبه ویژه قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی و رئیس دادگستری شهرستان ارجاء وپس از طی مراحل قانونی توسط یک دستگاه لودر امحا شد.

 

دلدار افزود: به منظور حمایت از محصولات کشاورزی تولید داخل وضررو زیان ناشی از این پدیده ،جلوگیری از انتقال آفات وبیماری و تأثیرگذاری بر روند بازار این محموله قاچاق کشف و امحا گردید.

 

وی تصریح کرد: ورود هرگونه پیاز وهرگونه محصولات کشاورزی از کشورهای همسایه به شهرستان ممنوع است و لنج ها و خودورهای حامل این محصولات قاچاق توقیف می شوند .

 

دلدارگفت: با توجه به افزایش قیمت پیاز در سطح کشور این گونه قاچاق ها صورت می پذیرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی