منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
شناسه خبر: 217745
گروه :خبر
نشست بانوان استان_021

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان با بیان اینکه بیش از 50 تشکل غیر دولتی در حوزه زنان و خانواده فعالیت دارند گفت: تمامی کارگروه های بانوان باید فعالیت های کاری خود را به صورت جامع ارائه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، زهرا یعقوب نژاد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در نشست مشترک مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با اشاره به اهداف ودستورالعمل های کار گروه بانوان و خانواده استان گفت: با اجرایی این برنامه تلاش خواهیم کرد تا عملکردهای کاری و فعالیت زنان صورت پذیرد و از جلوگیری کارهای آنان صورت نگیرد.

 
وی افزود: ما با تشکیل شش گروه کاری که زیر مجموعه کار گروه بانوان و خانواه استان هرمزگان است .

 
یعقوب نژاد با توجه به تعداد گروه های کاری تصریح کرد: گروه های کاری شامل جمعیت، مشاوره خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اشتغال و کارآفرینی زنان، توانمندسازی زنان روستایی، آموزش و ارتقای خانواده، گروهای فرهنگی و گروه های کاری که با نیاز بومی استان است.

 
وی به مشاورین های اجرایی تاکید داشت: برنامه ها و عملکردهای خودشان را با مطالعات دقیق صورت پذیرد وبرای اجرای این برنامه ها به امور بانوان ارائه دهند.

 
یعقوب نژاد خاطر نشان کرد: 50 تشکل غیر دولتی حوزه زنان و خانواده در حال فعالیت هستند و تلاش ما بر این است با سازمان های مردم نهاد حوزه زنان استان و تدوین بانک جامع اطلاعاتی حوزه زنان و خانواده که دستور کار خود قرار دهیم.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند