منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
شناسه خبر: 225302
گروه :خبر
images
 

رئیس کمیته امداد امام خمینی هرمزگان:

بیش از ۲۰ هزار نفر دانش آموز نیازمند در هرمزگان وجود دارد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان گفت : بیش از 20 هزار دانش آموز نیازمند شناسایی شده است که در این میزان تحت حمایت هیچ سازمانی نیستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مرتضی موصلی ،رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان در دومین مرحله از جشن عاطفه ها گفت: هدف از برگزاری این آیین زیبا  در واقع گسترش فرهنگ نوع دوستی و ترویج فرهنگ اسلامی برای جامعه است .

 

 
وی افزود : در سال گذشته  در این جشن با همت والدین گرانقدشان 4/50 میلیارد  ریال مبلغ در سطح مدارس جمع آوری شده است .

 

 
موصلی اظهار کرد : بیشترین مدارس شهرستان های بندرعباس ،میناب و بستک که در این امر همکاری خودشان را نشان دادند.

 

 

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد : با جلساتی که با آقای کرمپور صورت گرفته است مبالغی که جمع آوری می شود در جشن عاطفه ها در اختیار مدارس قرار می گیرد و با تشخیص اولیای مدارس و مشاورین مدرسه به دانش آموزان نیازمند داده می شود.

 
وی افزود : در استان هرمزگان بیش از 20 هزار دانش آموز نیازمند شناسایی شده است که در این میزان تحت حمایت هیچ سازمانی نیستند  و این جشن فرصتی است برای تبادل محبت ، دوستی و کاهش مشکلات دانش آموزان است.

 

 

 

موصلی خاطرنشان کرد: در سال گذشته استان هرمزگان 14 میلیارد ریال در جشن عاطفه ها با کمک مردم عزیز جمع آوری کرد که این استان با توجه به جمعیت خود توانست در کشور رتبه 3 را کسب کند با توجه به برنامه ریزی های که انجام شده است  امسال این مبلغ را 20 میلیارد ریال برسیم و که مانند سال گذشته درکشور سرآمد کشور باشیم .

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است