منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 301888
گروه :خبر
668922

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد گفت: بیش 2 هزار و 38 مورد بازرسی از واحد صنفی حاجی آباد در طرح نظارتی ویژه نوروز انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم،رامین آشوری رییس صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد در خصوص  پیرامون نحوه اجرای این طرح نظارتی ، افزود: طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه نوروز 95 با انجام کشیک های بازرسی مشترک این اداره و اتاق اصناف از 15 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه اجرا شد.

 

وی نظارت بر مواد غذائی ، لبنی و پروتینی ، کیف وکفش و پوشاک و رستوران ها را بخشی از طرح نظارتی نوروزی خواند و اظهار کرد: برای حدود 90 واحدهای صنفی متخلف پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع و تخلفات کشف شده 122 مورد به ارزش ریالی 95میلیون ریال که به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

 
آشوری با بیان اینکه 30 ناظر افتخاری در این طرح همکاری داشته اند تصریح کرد: بیشترین تخلفات این واحدهای صنفی را گرانفروشی، عدم صدور فاکتور و عدم نصب برچسب قیمت عنوان کرد .

 
وی بیان داشت: 39 مورد گزارش داشتیم که 13 مورد متخلف و 26 مورد غیر متخلف بودند و تعداد گشتهای مشترک 25 مورد با تعزیرات و 39 مورد بازرسی با اتحادیه های صنفی و 26 مورد با سایر دستگها انجام شد و سه اکیپ بازرسی ها به صورت صبح و عصر نضارت داشتند و سامانه 124 نیز به صورت شبانه روزی فعال آماده جهت رسیدگی به شکایات مردم بودند.

 
این مسئول با بیان اینکه شهرستان حاجی آباد دارای بیش از یک هزار و 450 واحد صنفی پروانه دار است خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال با همکاری اتاق اصناف، در صنوف مختلف مانند تعویض روغنی ، مکانیکی، خبازی و قنادی ، کشیک های نوروزی فعال و به شهروندان و مسافران نوروزی خدمات رسانی کردند.

 
رییس صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد تصریح کرد: در نوروز امسال 3 تن سیب و 4 تن پرتقال با قیمت مصوب توسط هشت مرکز توزیع بین مردم عرضه شده است.

 
این مسئول همچنین از زحمات و همکاری ادارات مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی ، تعزیرات حکومتی و واحد بازرسی و نظارت اصناف در طرح نوروزی قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است