منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
شناسه خبر: 222330
گروه :خبر
index
 

رئیس کمیته امداد امام خمینی هرمزگان:

بیش از ۱۳۲ پایگاه جشن عاطفه ها در هرمزگان فعال است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با اشاره به فعالیت بیش از 132 پایگاه جشن عاطفه ها در استان گفت : هدف ما در واقع گسترش فرهنگ نوع دوستی و ترویج فرهنگ اسلامی برای جامعه است .

مرتضی موصلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره جشن عاطفه ها در استان گفت : با توجه به برگزاری جشن عاطفه ما 132 پایگاه در استان که در آموزشگاه ها و مدارس برپا هستند.

 
وی افزود : جشن عاطفه ها در دو مرحله برگزار شده است که یک مرحله آن در روزهای 27 و 26 بود که با استقبال خوبی همراه بوده و محل برگزاری آنها در پایگاه امدا و بسیج بوده است.

 
موصلی با  اشاره به مرحله دوم برگزاری جشن  عاطفه ها  اظهار کرد : این مرحله که اصلی ترین مرحله جشن است که 8 مهر بوده است که در مدارس استان که با کمک آموزش پرورش اجرایی می شود .

 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکیدداشت : با توجه به برگزاری این جشن ها هدف ما در واقع گسترش فرهنگ نوع دوستی و ترویج فرهنگ اسلامی برای جامعه است .

 

 

وی تصریح کرد : شعار ما از برگزاری این جشن مهر و همدلی است ، و با توجه به سال گذشته با کمک دانش آموزان 14 میلیارد ریال جمع آوری شد و استان ما با اشاره به جمعیتی که داراست در کشور برترین استان شناخت شد.

 

 

موصلی خاطر نشان کرد:امسال به این امید هستیم که مبالغ دریافتی خود را به 20 میلیارد ریال برسانیم.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است