منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
شناسه خبر: 294137
گروه :خبر
index

مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان با اشاره به روند رو به رشد فعالیت زنان در شرکت های تعاونی روستایی اظهار کرد: در حال حاضر 6 شرکت تعاون روستایی زنان با بیش از 1هزار و 800 عضو در سطح بیش از 33 روستا فعالیت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیروس اسدپور، مدیرتعاون روستایی هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: شرکت های تعاونی روستایی زنان از جمله تشکل هایی هستند که امکان یکپارچه کردن منابع انسانی، تجمیع سرمایه های کوچک و ایجاد اشتغال با شرایط آسان و در نتیجه بالا بردن توان اقتصادی زنان را فراهم می کنند.
وی افزود: شرکت های تعاونی بستر مناسبی برای مشارکت عمومی زنان و اشتغال را فراهم می کنند، از طریق تعاونی های زنان می توان مشارکت بیشتری در بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی از زنان شاهد بود.
مدیرتعاون روستایی هرمزگان اظهار کرد: روند رو به رشد فعالیت زنان در شرکت های تعاونی روستایی وابسته به سازمان  تعاون روستایی هرمزگان است ، در حال حاضر 6 شرکت تعاون روستایی زنان با بیش از 1هزار و 800 عضو در سطح بیش از 33 روستا فعالیت دارند.
وی افزود: با اشاره به موفقیت شرکت های تعاون روستایی زنان هرمزگان در سال گذشته  یک شرکت به عنوان نمونه استانی  برگزیده شد.
مدیرتعاون روستایی هرمزگان تصریح کرد: فعالیت شرکت های تعاون روستایی زنان در هرمزگان به گونه ای بوده که درچند سال گذشته بخش اعظم این تعاونی ها بنا به مشکلاتی فعالیت کمتری داشته و نیازمند برنامه ریزی و حمایت بیشتر هستند.
اسدپور خاطرنشان کرد: مهمترین فعالیت این تعاونی در زمینه کارگاه های زری بافی، خرید و فروش صنایع دستی و تولید و فروش ترشیجیات، واحد های اعتباری و کافی نت و فروش لوازم التحریراست.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است