منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
شناسه خبر: 193881
گروه :خبر
IMG_0775

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد گفت: بیشترین اعتبارات سال 94 شهرستان به بخش حمل و نقل با 26 پروژه بخش آموزش با 14 پروژه ، بخش مسکن و عمران با 13 پروژه اختصاص دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، حسین پور، دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد به جایگاه کمیته برنامه ریزی در شهرستانها گفت : در هر شهرستان کمیته برنامه ریزی نقش بسزائی در توسعه واستراتژی استان داردو کمیته برنامه ریزی باید نگاه کارشناسی به توزیع اعتبارات داشته باشد.
وی اظهار داشت : تعداد پروژه هایی که به کمیته برنامه ریزی استان پیشنهاد شده 86 پروژه است که تعداد 89 پروژه آن مورد تصویب قرار گرفته است و اعتباری که در سال 94 به شهرستان حاجی آباد تعلق گرفته است صد میلیارد و صد وهشتاد و شش میلیون ریال می باشد که نسبت به سال گذشته که اعتبارات شهرستان صد ویازده میلیارد و صد و پانزده میلیون ریال بود یک میلیارد تومان کاهش داشته ایم.

حسین پور  افزود: از اعتبارات تملک دارایی سال گذشته 76 درصد محقق شد و اعتبارات خشکسالی و مدیریت بحران22 درصد محقق شد است و اعتبارات ماده 180 نیز 57 درصد محقق شده است.

وی بیشترین اعتبارات سال 94 شهرستان به بخش حمل و نقل با 26 پروژه و اعتبار سی میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریال و بخش آموزش با 14 پروژه و اعتبار شیصد و هشتاد میلیون تومان و بخش مسکن و عمران با 13 پروژه و اعتبار بیست میلیارد و هفتصد و شش میلیون ریال را به خود اختصاص دادند.

فرماندار شهرستان حاجی آباد در این جلسه با بیان اینکه تصمیمات کمیته برنامه ریزی نقش مؤثر و تعیین کننده ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های کلان شهرستان در بخشهای مختلف ایفا می کند، جایگاه این کمیته را در ایجاد و اصلاح زیر ساختهای شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه مسئولان دستگاههای شهرستان با هم اندیشی و تشریک مساعی، ضمن ایجاد پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ابتکارات و ایده های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخشهای مختلف کمک کنند.
اصغر جهانگیری با تأکید بر اینکه پروژه های نیمه تمام در اولویت شهرستان است، افزود: هر یک از مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی با تلاش شبانه روزی در راستای توسعه و سازندگی این شهرستان در جهت اجرا و بهره برداری از پروژه ها و طرحهای عمرانی و… گامهای جدی و اساسی بردارند.
گفتنی است در این جلسه لیست توزیع پیشنهادی اعتبارات تملک دارایی شهرستان و پروژه های هر دستگاه اجرایی اعلام شد و در پایان هر یک از رؤسای ادارات پیشنهادات خود را در این زمینه اعلام کردند.
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با حضور دکتر حسین پور دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد، فرماندار و اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است