منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
شناسه خبر: 243313
گروه :خبر
index
 

حواشی نشست صادق خرازی در جمع دانشجویان بندرعباس؛

بیان خط و مشی امام راحل در سیاست خارجی با چاشنی ایدئولوژی لیبرال دموکرات غرب

جلسه خطی و مشی امام خمینی(ره) در عرصه سیاست خارجی با حضور خرازی به جای بیان دیدگاههای امام راحل در زمینه سیاست حول محور ایدئولوژی لیبرال دموکرات غرب تغییر کرد و سوالات دانشجویان حاضر در جلسه بی پاسخ ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ جلسه خطی و مشی حضرت امام خمینی(ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با حضور دکتر سید محمدصادق خرازی، اساتید و دانشجویان با یک ساعت تاخیر شروع شد و موج نارضایتی را در چشمان حضار می توان دید که هر لحظه ساعت خود را نگاه می کردند که زمان این انتظار کی به پایان می رسد.

 

 

خرازی که در جمع دانشجویان بندرعباسی به صورت دو پهلو سخن گفت ایشان ابتدا در مورد حضرت امام خمینی(ره) صحبت کردند اما بعد از گذشت مدت زمانی محور سخنان خود را تغییر داده و به ایدئولوژی لیبرال دموکرات غرب پرداخت.

 

 

وی در ادامه به نقد از دولت دهم و دفاع از دولت اصلاحات  پرداخت با ضعیف خواندن سیاست های خارجه دولت دهم به بیان نکات منفی آن پرداخت و گفت: اگر سیاست های دولت اصلاحات دنبال می شد در امور سیاست خارجه پیشرفت داشتیم.

 

 

 

این صحبت های خرازی  با واکنش یکی از دانشجویان روبرو شد و اظهار داشت:  شما که از سیاست خارجه دولت اصلاحات صحبت می کنید خودتان چه نمره ای به این دولت می دهید شما  که حرف از لیبرال دموکرات غربی می زنید جبهه امام (ره) در مورد دموکرات غرب چه بوده است، شما  از سیاست های امام(ره) صحبت می کنید یا از دولت خاتمی.

 

 

پاسخ خرازی در مورد این سوالات نامعلوم بود و صدای تشویق حضار که در واقع واقع حامی خرازی بودند مانع از پاسخی قانع کننده شد.

 

 

خرازی سوال یکی از دانشجویان که  آیا شعار مرگ برآمریکا ضرورت دارد یا نه دوپهلو پاسخ داد  و بیان اینکه وضعیت الان تغییر یافته و این شعار برای آمریکا نیست بلکه برعلیه سیاستهای آمریکا می گویند افزود: ما نباید با شعار جلو برویم بلکه باید در یک میز بشنیم و گفتگو کنیم و از طریق سازمان ها اقدام کنیم.

 

 

 

خرازی برای سوای یکی از حضار و و هشدار های مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) در مورد نفوذ دشمن و صحبت روحانی گفتند که با کلمه نفوذ بازی نکنید پاسخی نداشت .

 

 

در ادامه مسولان دانشگاه مانع از پرسیدن سوالات بصورت شفاهی شدند و بابیان اینکه فقط سولات را کتبی بنویسید سعی در ساکت کردن دانشجویان داشتند که با واکنش دانشجویان روبرو شد که اگر قرار به این بود که پرسش و پاسخی وجود نداشته باشته ونتوانیم نظرات خود را بیان کنیم چرا چنین مراسمی برگزار شد .

 

 

بعد از واکنش دانشجویان تصمیم برآن شد که برای هر دانشجو زمانی تعیین شود و سوالات را بصورت شفاهی بپرسم اما در انتهای جلسه نه به تمام سوالات کتبی پاسخ داده نشد بلکه پرسیدن سوالات شفاهی هم کاملا لغو شد و خرازی برگه سوالات را برداشتند گفتند سوالات را پاسخ می دهند از طریق مسئولین دانشگاه به دستتان می رسانم حال جای این سوال است آیا پاسخ دادن به سوالات به صورت کتبی عادلانه است در صورتی که شاید طرف مقابل بعد از شنیدن پاسخ حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

 

چرا به سوالات دانشجویانی که زودتر از اساتید به مسئولین داده بودند انتخابی جواب داده شد اما سوالات اساتید به محض ارسال، سریع پاسخ داده می شد آیا نوعی تبعیض در ارائه پاسخ به سوالات وجود نداشت.

 

 

آیا حق دانشجویانی که یک ساعت تاخیر در شروع برنامه را تحمل و برای ایشان احترام قائل شدند و تا پایان جلسه محل را ترک نکردند آیا صحیح بود که مسئولان سعی در ساکت کردن دانشجویان داشته باشند و از همه بدتر اینکه به سوالات آنها پاسخ داده نشود آیا  انشجویان بعنوان یک فرد در جامعه لایق این بی احترامی بودند.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است