منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
شناسه خبر: 260316
گروه :خبر
hormoz

وزارت امورخارجه سوریه در خصوص اقدامات تروریستی که مناطق مختلف این کشور شاهد آن است بیانیه ای صادر و این اقدامات را نتیجه حمایت مالی و تسلیحاتی ترکیه، عربستان و قطر از تروریست ها دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، وزارت امور خارجه سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که اقدامات تروریستی که شهرها و روستاهای این کشور شاهد آن است نتیجه حمایت مالی و تسلیحاتی سخاوتمندانه و علنی ترکیه، عربستان و قطر از گروه های تروریستی است و این کشورها در جنایاتی که گروه های تروریستی علیه مردم سوریه مرتکب می شوند شریک هستند.
در بیانیه وزارت خارجه سوریه آمده است: اقدامات گروه های تروریستی در هدف قرار دادن شهرهای سوریه بوسیله انفجارهای انتحاری و خمپاره ها در راستای تلاش برای برهم زدن آرامش و ثباتی است که بسیاری از شهرهای سوریه طی روزهای گذشته شاهد آن هستند و در نتیجه مصالحات ملی متعدد بدست آمده است.

وزارت خارجه سوریه همچنین اعلام کرد که این وزارتخانه درباره تداوم جنایاتی که گروه تروریستی داعش و النصره و دیگر گروه های تروریستی مسلح در شهرهای مختلف علیه شهروندان سوری مرتکب می شوند دو نامه به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت ارسال کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان