منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
شناسه خبر: 186550
گروه :خبر
بیانیه 1

جمعی از زنان فعال در حوزه فرهنگی – اجتماعی : تجاوز ددمنشانه رژیم سعودی دست نشانده رژیم صهیونیستی را محکوم می کنیم و حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم یمن و فریاد آزاد خواهی آنها را اعلام می داریم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری زنان استان هرمزگان در این بیانیه آمده است:

در این جنگ مزدوری وخیانت سران دست نشانده ومرتجع عرب آشکار شد .همان کسانیکه نه تنها از اسلام بویی نبرده اند که خود اصلی ترین مروج اسلام آمریکایی هستند . که با حمایت از جریان سلفی تروریستی ، نقشه امریکا و اسرائیل را برای ادامه طرح خاورمیانه جدید که قرار است با خشونت گری وایجاد آشوب در کشورهای مسلمان امنیت اسرائیل راتامین کند .

ما خواهران و مادران هرمزگانی هم صدا وهم نوا با همه مردم ایران معتقدیم همانطور که خداوند کریم در سوره نساء آیه 93 می فرماید : وهر مومنی را به عمد بکشد سرای او دوزخ است که جاودانه در آن باشد وخدا بر او خشم گرفته واو رالعنت کرده از رحمت خود دور کرده و برای او عذابی بزرگ آماده ساخته است ، اعلام می داریم که قتل نفس ، شکستن حریم ها و تجاوز کردن و… به انسانها وسرزمینها دیگر ملل در هر قانون وشریعتی زشت وغیر انسانی محسوب می شود .  زشت تر ، آلوده تر ومتوحشانه تر می شود زمانیکه مسلمانی علیه مسلمان دیگر وحکومتی مسلمان علیه حکومت مسلمان دیگر مرتکب این اعمال جنایتکارانه شود . تقریبا 50 روز است که مادران یمنی به جای لالا یی مادرانه ، شهادتین رادر گوش کودکان خود زمزمه می کنند وتن مجروح کودکان بی خانمان و گاها یتیم یمنی باعث عدم جلوگیری عربستان از ارسال دارو ومواد غذایی و… به مراکز درمانی این کشور نشده است . عربستان پرده دار امن ترین حریم ها ، دیو خونریز این تراژدی بشری است . در این باره حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) چه حکیمانه فرمودند : سعودی ها بدعت بدی گذاشتند در این منطقه والبته خطا کردند ، اشتباه کردند وکاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام می دهد عینا همان کاری است که صهیونیست ها در غزه انجام دادند . سازمانهای بین المللی ونهادهای حقوق بشری بایستی پاسخگوی این سوال باشند که برای جلوگیری از این نسل کشی ، این بمباران هوایی در پاسخ به ناله ها و اشک های کودکان یتیم ومجروح یمنی ، برای التیام قلب شکسته وداغدار مادران یمنی برای جلوگیری از کشته شدن جوانان این سرزمین چه کرده است؟ آیا بیانیه ها وسخنرانی ها در پشت تریبون سازمان ملل می تواند عربستان وحامیان امریکایی اسرائیلی او را از ادامه جنگ باز دارند ؟ تخریب عامدانه زیز ساخت های دولت وملت یمن ، قتل عام زنان ومردان وکودکان یمنی ، تجاوز به خاک یک کشور دارای حاکمیت همگی از مسائلی است که ، خشم هر مسلمانی را بر می انگیزد .

ما زنان و خواهران ومادران هرمزگانی با ابراز همدردی با خواهران ومادران یمنی در غم از دست دادن فرزندان عزیز خود تجاوز ددمنشانه رژیم سعودی دست نشانده صهیونیستی را محکوم می کنیم وبه آنها اعلام می کنیم ننگتان باد که حرمت ماه رجب را نگه نداشتید وبه خونریزی پرداختید ، شرمتان باد وحکومتتان ویران ، و در اینجا حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم یمن وفریاد آزاد خواهی آنها اعلام می داریم واز خداوند بزرگ ظهور منجی عالم بشریت ومجری عدالت وپناهگاه محرومان ومستضعفان عالم ونابود کننده کاخ های ظلم وستم را مسئلت می داریم .

والسلام علیکم ورحمه ا… وبرکاته

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود