منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
شناسه خبر: 178924
گروه :خبر
pr_basij019203-300x180

جمعی از دانشجویان بسیجی و انقلابی شهرستان پارسیان در واکنش به اقدامات اخیر عربستان بیانیه ای را به شرح زیر صادر کردند.

گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر: جمعی از دانشجویان بسیجی و انقلابی شهرستان پارسیان در واکنش به اقدامات اخیر عربستان بیانیه صادر کردند.
بسم الله الرحمن الرحیم
بنیادهای اخلاقی و انسانی در عربستان فرو ریخته و دولت عربستان بیشتر از این که به فکر حفظ تعالیم دینی و صیانت از ارزش‌های الهی باشد، به دنبال حفظ قدرت و سلطه خود بر مسلمانان این کشور است.در حوادث اخیر،عربستان دیگر نتوانست چهره ی زشت و پلید خود را هم چون گذشته در پشت نقاب سران استکبار پنهان کند و ماهیت مرتجع و وابسته ی خود را در حوادثی نظیر:جنگ نابرابر و ظالمانه غزه، سرکوب مسلمانان بحرین و یمن، تجهیز گروه تروریستی و ملعون داعش، دخالت در امور داخلی مصر، دامن زدن به جنگ درسوریه و سرکوب مسلمانان داخلی خود، بیش از پیش نمایان ساخت و وجهه و اعتبارش را در میان ملل آزاده ی جهان و حتی برخی از متحدان قدیمی اش از بین برد.ازتجاوز وحشیانه اخیر رژیم سفاک سعودی به مردم مظلوم یمن گرفته تا اکنون که مأموران سعودی به هنگام بازرسی بدنی، ۲ نفر از زائران ۱۴ و ۱۵ ساله ایرانی را به بهانه اینکه به آن‌ها مشکوک هستند و دستگاه گیت آلارم می‌دهد آنان را به اتاق بازرسی هدایت کرده و متأسفانه مورد بی‌حرمتی قرار دادند.
آل سعود ثابت کرده همواره بر خلاف رسم آزادگی چشم طمع به جان و مال و ناموس مسلمین جهان دوخته است. مسلم آن است که آل سعود دیوسیرت دست در دست آمریکای جهانخوار، مسلمانان آزاده و مستضعفان بی پناه را قلع و قمع می سازد.
نکته جالب توجه در اینجا سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر و نهاد های بین المللی ذی ربط و دولت آمریکا و برخی دول غربی است، که گاه و بی گاه به بهانه های واهی ایران را متهم به عدم رعایت حقوق بشر می کنند و در مورد این مسئله سکوت اختیار کرده اند. هر چند این قبیل اقدامات برای ملت ما و ملل منطقه جدید نیست و سو استفاده ی ابزاری از نهاد های بین المللی سابقه ای طولانی دارد.
اما در این میان عدم همدلی و همزبانی عده ای قلیل با موج ملت در اعلام انزجار و موضع گیری نسبت به درنده خویی های نماینده امریکا و اسراییل در منطقه جای بسی تعجب است. و از همه این موارد تلخ‌تر آنجاست که می‌بینیم به فاصله چندین روز از وقوع آن رویداد شوم، هنوز دستگاه دیپلماسی کشور و سازمان حج و زیارت، نسبت به ماجرا موضع گیری نکرده و تلاش محسوسی برای پیگیری این پرونده شوم از خود نشان نداده‌اند
ما دانشجویان شهرستان پارسیان چند سوال از مسئولین خود داریم،آیا عمره که واجب نیست را باید برویم و زیر بار هر خفتی برویم؟آیا عزت دادن به پاسپورت ایرانی این چنین تحقق میابد؟
سکوت در برابر عربستان سعودی بر مبنای کدام حکمت و مصلحتیست؟ مگر نه این است که در طول این سه دهه آل سعود و جیره خوارانش بیشترین دشمنی هار ا با جبهه مقاومت کرده اند؟
ما دانشجویان شهرستان پارسیان ضمن هشدار شدید به عربستان و ایادی آن در منطقه نسبت به انجام این عمل فجیع این حرکت را محکوم نموده واز دستگاه دیپلماسی کشورمان تقاضا داریم هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کند.
والسلام علی من التبع الهدی

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان