منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
شناسه خبر: 330058
گروه :خبر
689148

مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش با اشاره به برخورد نامناسب مسئولان دانشگاه هرمزگان عنوان کرد: حمایت بی چون و چرای شبکه های غربی و ضد انقلاب بویژه بنگاه خبیث سخن پراکنی بریتانیا بیان گر اشتباه فاحش دست اندرکاران این تصمیم دردآور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمدحسین یوسف پور، مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی هرمزپرس با بیان اینکه تخریب و تحقیر جامعه انقلابی هم سویی با عناصر و رسانه های ضد انقلاب است، گفت: برخورد دور از انصاف و غیر قابل باور مسئولان دانشگاه هرمزگان با جوان انقلابی “سید محمد متولی” یکی از اتقافات دردناکی است که جامعه دانشگاهی بویژه بچه های انقلابی استان هرمزگان را آزرده خاطر کرده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش یادآور شد: افرادی که شرح این اتفاق را می دانند اذعان می کنند که نحوه برخورد مسئولان دانشگاه هرمزگان در چارچوب قانون و قانون مداری نبوده است و اذهان اراتمندان به انقلاب را مشوش کرده اند.

 

یوسف پور با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر اینکه بنده به جوانان انقلابی ارادت دارم، تصریح کرد: بدون شک بیانات رهبری و موضع گیری های صریح معظم له نشان از حساسیت موضوع داشته و باید زنگ خطری برای مسئولان و دست اندرکاران مخاطب رهبری باشد.

 

وی افزود: حمایت بی چون و چرای شبکه های غربی و ضد انقلاب بویژه بنگاه خبیث سخن پراکنی بریتانیا خود بیان گر اشتباه فاحش دست اندرکاران این تصمیم دردآور است.

 

یوسف پور بیان کرد: متاسفانه تخریب ، تحقیر و زمین گیر کردن روحیه انقلابی در جامعه از تفکرات حاکم بر بخشی از بدنه مدیران و مسئولان است و استفاده از وازه هایی  امثال دلواپس ، تندرو و … در دورهای گذشته و بویژه دوره حاضر اگر نشان از خیانت آگاهانه نباشد از روی نا آگاهی و کم خردی در حال وقوع می باشد .

 

مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش ضمن هشدار به تصمیم گیرندگان این پیشامد خاطرنشان کرد: از مسئولان ذی صلاح بویژه دادستان محترم هرمزگان بعنوان مدعی العموم  خواهشمندیم پس از ابطال رأی صادره به بررسی علت و برخورد با عناصر پشت پرده تخریب جوانان انقلابی اقدام نمایند و مسئولان بدانند صبر انقلابی تا جائیست که ارزش های دینی ، انقلابی و خطوط قرمز ترسیم شده نظام و بویژه رهبر معظم انقلاب رعایت شود .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند