منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 318260
گروه :خبر
232323

یکی از سادات روستای چاه بنارد بستک گفت: بی اعتنایی به دنیا یک ویژگی برای پاسدار بودن است و این صفت باید در یک مدیر و مسئول حسینی بوجود آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سید حسین توانا از سادات روستای چاه بنارد بستک در جمع بسیجیان شهر بستک و در مراسم اعیاد شعبانیه، ولادت امام حسین (ع) را به ملت شریف ایران تبریک گفت و افزود: پاسدار یعنی نگهبان و انسان برای نگهبان بودن باید اول هدف داشته باشد.

 

وی افزود: شعاری که شخصیت امام حسین(ع) در دشت کربلا داشتند شعار هیهات من الذله بود و این شعاری است که باید در زندگی هم افراد جامعه تحقق پیدا کند.

 

سید حسین توانا بیان کرد: تزکیه نفس و سالم بودن قلب در سپاه امام حسین نمود داشت و تزکیه نفس موجب می شود تا افراد دین خود را نفروشند. پاسداران ما باید تلاش کنند تا این شعار که خود یک فرهنگ است در جامعه تحقق یابد.

 

وی افزود: انقلاب ما نیاز به پاسداری دارد و این پاسداری توسط یک گروه خاص محقق نمی شود بلکه تمام جامعه باید برای پاسداری از انقلاب تلاش نمایند و اولین قدم در پاسداری، اصلاح نفس و خدایی بودن است و نباید هیچ وقت خدا را فراموش کرد و امام حسین(ع) برای خدا حرکت کرد و قیام نمود و پاسدار باید بداند که نگهبان دین و بندگان خداست.

 

وی در ادامه افزود: برای موفق شدن در پاسداری اول باید پاسدار خود بود و بعد پاسدار سایر ارزش ها و پاسداری منحصر در یک گروه خاص نیست بلکه به تمام گروه ها و افراد می تواند اطلاق شود.

 

سید حسین توانا بیان کرد: بی اعتنایی به دنیا پله دوم برای پاسدار بودن است و این صفت باید در یک مدیر و مسئول حسینی بوجود آید و بزرگان عبد بودن و بی اعتنایی به دنیا را یک افتخار می دانستند و نبود اخلاق پاسداری و مسلمانی به جامعه ضرر خواهد زند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است