منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
شناسه خبر: 218260
گروه :خبر
image371194
 

افتخاری دیگر برایجامعه ورزش استان گلستان؛

بوکسور گلستانی مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را بدست آورد

شاهینی، بوکسور جوان و ملی پوش وزن 81 کیلوگرم کشورمان در مصاف با بوکسور صاحب نام قزاق شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نوده، مسئول روابط عمومی هیئت بوکس استان گلستان گفت: حسن شاهینی که نخستین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تجربه می‌کند توانست با 2 پیروزی و یک شکست به مقام سوم این سری از مسابقات دست یابد.

مجتبی نوده افزود: حسن شاهینی در دیدار پایانی بازی قابل قبولی را از خود ارائه داد و در پایان سه راند نتیجه را به “آدیبلبک” بوکسور عنوان دار قزاقستانی که سابقه مبارزه با “احسان روزبهانی”بوکسور المپیکی کشورمان را دارد، واگذار کرد و صاحب گردن آویز برنز شد.

شاهکار شاهینی مقابل بوکسور مغولستان/ حضور در جمع 8 ورزشکار برتر

نوده با اشاره به شاهکار شاهینی مقابل بوکسور مغولستان بیان داشت: بوکسور شایسته وزن 81 کیلوگرم کشورمان نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا را با یک پیروزی مقتدرانه پشت سر گذاشت و در مقابل سانداگسورن اردنبایار، بوکسور مغولستانی مبارزه بسیار خوبی انجام داد و در راند سوم حریف پرقدرت خود را ناک اوت کرد تا با اقتدار به جمع 8 نفر برتر راه پیدا کند.

وی با بیان عملکرد تحسین‌برانگیز شاهینی در این دیدار گفت: نماینده وزن 81 کیلوگرم کشورمان برای رسیدن به مرحله نیمه پایانی مقابل بوکسورهایی از مغولستان و بوتان با ناک اوت به پیروزی رسید.

1437827216322

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی