منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
شناسه خبر: 185832
گروه :خبر
13940224000059_PhotoA

نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل که سیاست‌های بسیار تندی در قبال ایران دارد، قرار است امروز کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 را اعلام کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «جان بولتون» نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل که زمانی سیاست خارجی آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری «جرج بوش» را برعهده داشت، در صدد است روز پنج‌شنبه (امروز) نامزدی خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا را اعلام کند.

وی که مواضع جنگ‌طلبانه دارد و از منتقدان دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا است، زمانی اندیشه شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را در سرمی پروراند.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هیل وابسته به کنگره آمریکا، بولتون در سفرهای اخیر خود به ایالات «آیووا» و «نیوهمپشایر» که انتخابات زودهنگام برگزار می‌کنند، و همچنین مقابل جمع بزرگی از محافظه‌کاران خواستار موضع سخت‌تر آمریکا در قبال ایران و تکفیری‌های داعش در خاورمیانه شد.

وی تصریح کرد که امنیت ملی در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 بسیار حائز اهمیت است. بولتون در رقابت‌های انتخاباتی با جنگ‌طلبانی چون «مارکو روبیو» از ایالت فلوریدا می‌بایست رقابت کند.

«گرت مرکیس» سخنگوی بولتون در یک ایمیلی به یک رسانه‌ خبری خبر داد که بولتون روز پنجشنبه، کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 را اعلام می‌کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی