منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
شناسه خبر: 218587
گروه :خبر
IMG-20150908-WA0011

فیلم داستانی به رنگ گرگور به کارگردانی ونویسندگی وحید قاسمی نژاد اولین فیلم راهیافته از شهرستان بندرلنگه به جشنواره استانی فیلم بسیج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ وحید قاسمی نژاد نویسنده وکارگردان فیلم داستانی “به رنگ گرگور” در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده گفت:فیلم داستانی “به رنگ گرگور” سال گذشته درشهر تاریخی بندرکنگ فیلمبرداری شد پس از مراحل تدوین آماده اکران عموم می باشد که این فیلم به گویش مردم بندرکنگ است.

 

 

قاسمی نژاد با بیان اینکه این فیلم اولین فیلم بندرلنگه است که برای اولین باردر جشنواره استانی فیلم بسیج شرکت می کند؛ اظهار داشت :دراین فیلم ظلم وستم رژیم شاهنشاهی را به مردم بومی این منطقه روایت کرده ایم .

 

IMG-20150908-WA0012

 

قاسمی نژاد افزود : این فیلم داستان یک زن و مرد بندرکنگی را روایت می کند که فرزند خود را از دست داده اند و بعد از چند روز از مراسم عزاداری درگیر با اطرافیان خود هستند که چرا قاتل که حالا دستگیر شده فرزندشان را به قتل رسانده واتفاقاتی که دستمایه این موضوع می باشد.

 

 

کارگردانی نویسنده فیلم داستانی “به رنگ گرگور” اضافه کرد: دراین فیلم محمدآماده،عایشه پرباره،علی بحری(علی حمود)،فاطمه علیزاده،مینیتا آذرمهر،سجادحلافی،دانش دهقان،سجاد علیزاده،دانیال دهقان،داریوش زرنگار،مریم غلامپور،محمد پرخو،آرمیتا زرنگار،آیدا مقیمی،آوین کاوه ، و بهزاد زرنگار ایفای نقش می کنند که  از بازیگران بومی شهرستان بندرلنگه هستند.

 

 

وی بیان داشت : این فیلم با  تصویر برداری و تهیه کنندگی علی پرخو و مشاوردستیارکارگردان ومسئول برگردان گویش فارسی به گویش بندرکنگی خانم خیرالنساشرقاوی عهده داربوده است .

 

وحید قاسمی نژاد دو فیلم داستانی غروب بادگیر 1 و 2 و نویسنده کتاب چوب بیصدا را در کارنامه هنری خود دارد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی