منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
شناسه خبر: 207408
گروه :خبر
b84c5756f6a889fa332015e4458021f9_XL
 

اختصاصی هرمز/نماینده اقلیت دینی ارامنه شمال کشور در مجلس:

به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی نمونه بارز نسل کشی است/ محکومیت اسرائیل نیاز به همت جهانی دارد

نماینده اقلیت دینی ارامنه شمال کشور در مجلس اظهار کرد: هدف ازحملات تروریستی ایجاد هراس و اشاعه وحشت در جامعه است که با این اقدامات فلسطینیان را از ادامه مقاومت و مبارزه برای تعیین سرنوشت سرزمین شان بر حذر دارند.

کارن خانلری، نماینده اقلیت دینی ارامنه شمال کشور درمجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی را نمونه بارز نسل کشی دانست و گفت: در هیچ مرام و مسلکی جنایت علیه بشریت جا ندارد و از نگاه حقوقی نسل کشی قبیح است.

 

وی با محکوم کردن این حمله تروریستی اظهار کرد:محکومیت های صرف سیاسی برای پیشگیری از اقدامات غیر انسانی کافی نیست و محکومیت اسرائیل نیاز به همت جهانی از موضع حقوقی و بین المللی دارد.

 

خانلری افزود: هدف ازحملات تروریستی ایجاد هراس و اشاعه وحشت در جامعه است که با این اقدامات فلسطینیان را از ادامه مقاومت و مبارزه برای تعیین سرنوشت سرزمین شان بر حذر دارند.

 

وی تصریح کرد: حملات تروریستی انزجار جهانی را بهمراه دارد چنانچه اگر این اقدامات غیر انسانی و نسل کش نتیجه ای هم بهمراه داشته باشد در برابر آیندگان و تاریخ رو سیاهان عالم هستند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است