منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۵
شناسه خبر: 353952
گروه :خبر
img_1002

اردوهای جهادی دانش آموزان بسیجی حاجی اباد از سوم شهریور ماه آغاز شد که در این اردوها مدارس روستاهای محروم شهرستان توسط دانش آموزان جهادگر مرمت و بهسازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی در گفتگو با پیارم، در خصوص اردوهای طرح هجرت دانش آموزان حاجی اباد اظهار داشت: ایجاد روحیه خودسازی و اعتماد به نفس در بین نوجوانان و تقویت روحیه خدمت رسانی و آشنایی با فعالیت های گروهی از جمله اهداف بسیج در برگزاری اردوهای جهادی دانش آموزان است.

مرتضی غضنفر پور برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم را امری ضروری دانست و افزود: محرومیت‌زدایی، ایجاد نشاط و شادی در بین دانش آموزان، تقویت توانمندی های فردی و گروهی و کمک به مدارس در راستای کاهش هزینه‌های عمرانی نیز از دیگر اهداف برگزاری اردوهای جهادی دانش آموزی است.

وی تصریح کرد: اردوهای طرح هجرت دانش آموزی در این شهرستان ازسوم شهریورماه آغاز شده است و تا پایان شهریور نیز ادامه دارد و ۳۰ دانش آموز در قالب یک گروه جهادی در این اردو مشارکت دارند.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی حاجی اباد یادآورشد: مرمت و بهسازی مدارس و مراکز آموزشی مناطق محروم شهرستان، مهم ترین اولویت اردوهای طرح هجرت دانش آموزی است.
در این اردو جهادی سه روزه دانش آموزان جهادگر یک دبستان از روستای کوهشاه احمدی را بهسازی کردند.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان