منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱
شناسه خبر: 348422
گروه :خبر
File1176

فرماندار حاجی آباد اظهارکرد: افتتاح 189 پروژه با اعتباری بالغ بر 114میلیارد تومان طی سه سال در این شهرستان سندی گویا بر عملکرد درخشان دولت تدبیر و امید در این دوره سه سال می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، حضور مشاور عالی استاندار، فرماندار و مسئولین ادارات در گلزار شهدا و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای احمدی با هدف تجدید میثاق با این کبوتران آسمانی زینت بخش آغاز هفته دولت و سرآغاز افتتاح پروژه ها دراین شهرستان بود.

 

جهانگیری، فرماندار شهرستان حاجی آباد در حاشیه افتتاح این پرژه هاگفت: هر چند در این مدت سه سال دولت تدبیر و امید تحریم های ظالمانه شدت گرفته و از لحاظ اعتباری سخت در مضیقه بوده ایم اما به لطف خدا و با استفاده از فرمایشات و رهنمود های مقام معظم رهبری و تلاش و کوشش مجموعه دولت تدبیر و امید رشد سازندگی نه تنها کاهش نیافته بلکه سرعت بیشتری گرفته است .

 

وی اظهارکرد: افتتاح 189 پروژه با اعتباری بالغ بر 114میلیارد تومان طی سه سال در این شهرستان سندی گویا بر عملکرد درخشان دولت تدبیر و امید در این دوره سه سال می باشد.

فرماندار حاجی آباد یادآور شد : امسال نیز در هفته دولت 80پروژه با اعتباری بالغ بر49میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

جهانگیری خاطرنشان کرد: همه ی ما خدمتگزار مردمیم و شانی جز خدمت برای خود قائل نیستیم لذا دست تمامی منتقدین را که نقد سازنده دارند می فشاریم .

A:افتتاح راه روستایی سرگز احمدی

B:افتتاح سالن ورزشی سرگز احمدی با اعتبار 6460میلیون ریال

C:افتتاح پروژه های شرکت توزیع برق با اعتبار 26973میلیون ریال

D: افتتاح و تجهیز یک حلقه چاه و اجرای خط انتقال آب شهر فارغان به طول 8/3کیلومتر با اعتبار11500میلیون ریال

E:افتتاح گاز رسانی به مجتمع گلخانه ای و سایت زندان با اعتبار17496میلیون ریال

F: غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است