منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
شناسه خبر: 188046
گروه :خبر
ContentImages_64352

سرپرست سازمان و تبلیغات اسلامی بشاگرد گفت: تنها راه مقابله با جنگ نرم دشمن این است که جوانان را به پناگاه محکم استوار کنیم که بهترین پناگاه وصل کردن جوانان به قران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام صابر پروین، سرپرست سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در گفتگو با بشاگرد نیوز گفت: برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان مهمترین شیوه مقابله با جنگ نرم در برابر دشمنان در بین جوانان ونوجوانان است.

پروین اظهار کرد: یادگیری اموزه های قرانی درطرح اوقات فراغت برای نسل جوان درمقابله باجنگ نرم دشمنان باعث سعادت کشور می شود.

وی بیان داشت: باتوجه به هجمه های فرهنگی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و تبلیغات وسیع و گسترده دشمن برای بی هویتی کردن نسل جوان می طلبد نوجوانان و جوانان را بیشتر به سمت فعالیتهای قرانی سوق دهیم و با تشویق و ترغیب آنان در ایام فراغت تابستان به سمت فراگیری رهنمودهای قرآنی و آموزه های دینی آنان را از حربه های دشمنان آگاه سازیم.

پروین ضرورت نهادینه شدن ادب اسلامی در جامعه در مسیراسلام محمدی دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی اخلاق مداری و آموزه های اخلاق دینی باید در بین عموم ترویج داده شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام برای تغیر فرهنگ ایران اسلامی و کشاندن جوانان به سمت فرهنگ غربی طرح و برنامه دارند و هزینه های سنگینی را متقبل می شوند که جوانان ما را منحرف نمایند و تنها راه مقابله با آنها این است که جوانان را به پناگاه محکم استوار کنیم که بهترین پناگاه وصل کردن جوانان به قران است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان