منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
شناسه خبر: 197468
گروه :خبر
IMG_20150623_200804

مدیر عامل موسسه قرآنی آل یاسین با بیان اینکه در 50 نقطه از کشور شعبه های آموزشی دارند افزود: بهترین نابغه های فکری و جوانان مستعد در محافل قرآنی روستاها حضور دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت السلام محمد شریف زاهدی مدیر عامل موسسه آل یاسین(ع) که قبلا مولودی اهل سنت بود و سال هاست به مذهب شیعه جعفری روی پیدا کرده در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب در خصوص تاسیس موسسه آل یاسین (ع) گفت: موسسه شبانه روزی آل یاسین(ع) فعالیت خود را درسال 1387 در سه حوزه قرآنی، فرهنگی و تبلیغی آغاز کرد.

 

وی گفت: این موسسه یکی از فعالترین موسسات در استان هرمزگان و بعضی از نقاط مرزی کشور می باشد که یکی از شاخصه های موفقیت این موسسه را می توان به رایگان بودن تمام فعالیت های این مجموعه دانست و همین رایگاه بودن باعث استقبال بسیاز زیاد خانواده ها در این مکان شده است.

 

IMG_20150623_212257

وی گفت: یکی دیگر از موفقیت های ما در این خصوص فعالیت قریب به 50 شعبه قرآنی از سال 87 در هفت استان کشور است که توانستیم جمع کثیری از خواهران و برادران را در کلاس های قرآن و احکام، عقاید و اخلاق مشغول سازیم.

 

وی در ادامه اظهار داشت: ما در مسیر برنامه های قرانی خود در سال 1392 به یک مجموعه قرانی بسیار کوچک در روستایی به اسم کشپیری سندرک میناب در یک خانواده به اسم میرانی برخورد کردیم که در این خانواده چهار برادر و یک خواهر توانسته بودند ظرف مدت کمتر از یکسال حافظ کل قرآن بشوند و این امر ما را تحریک کرد تا فعالیت های خودمان را افزایش دهیم.

 

حجت السلام زاهدی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بر ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش برای اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ قرانی ما در همان روستا مجموعه ای بنام جامعه الحفظ بیت الزهرا(س) زیر نظر موسسه آل یاسین(ع)را تشکیل دادیم که در مراسم افتتاحییه این موسسه بسیاری از مسئولین قرانی کشوری مانند قائم مقام شورای عالی قرآن کشور اقای دکتر سرابی، مدیر عامل اتحادیه قرانی کشور آقای محمدی و افرادی از دفتر مقام معظم رهبری در این مکان حاضر شدند و این طرح بصورت ملی پذیرفته شد و از 8 ماه پیش کار خود را آغاز کرد.

 

IMG_20150623_195609

وی یادآور شد: با لطف قران کریم بسیاری از این عزیزانی که در این مجموعه قرار گرفته اند از نوابغ فکر ی و ذهنی هستند که از استان های مختلف در این موسسه حاضر هستند.

 

وی گفت: پیش بینی ما این است که تا شهریور ماه امسال بیش از 100 نفر مشغول حفظ شبانه روزی قران کریم شوند که انشاالله این افراد ظرف مدت کمتر از یکسال حافظ کل قرآن خواهند شد.

 

وی افزود: به لطف الهی از سال 87 تاکنون با توجه به پشتیبانی که موسسه قرانی آل یاسین(ع) انجام داده است 32 نفر از اعضای این موسسه حافظ کل قران کریم شده اند و بنا است بعد از ماه مبارک رمضان در شهرستان رودان یک موسسه شبانه روزی خواهران را با حدود 50 نفر را راه اندازی بکنیم.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند