منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
شناسه خبر: 262819
گروه :خبر
IMG_5364

امام جمعه پارسیان گفت: کسانی که بدون درک شرایط جهان اسلام آتش اختلاف و تفرقه را شعله ور می کنند بدانند که راه مقابله با دسیسه های دشمنان اسلام حفظ وحدت بین مسلمانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از پایگاه خبری پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در همایش وحدت وبیداری اسلامی با بیان اینکه دشمنان با شناخت قدرت ایران در صدد اختلاف افکنی و ایجاد شکاف میان شیعه و سنی هستند تا انسجام و وحدت امت جهان اسلام و ایران اسلامی را خدشه دار کنند گفت: با همبستگی و همدلی مسلمانان شیعه و سنی که یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است این ترفندها به شکست انجامیده است.

 

امام جمعه پارسیان خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام، مسلمانان را به جان یکدیگر انداخته اند. عراق، سوریه و لبنان از یک سو، ولیبی، یمن و بحرین از سوی دیگر. چه کسی می خواهد از ماهیت مظلوم فلسطین واز ماهیت جنایتکارانه وغاصبانه صهیونیستی دفاع کند.

 

میرزایی افزود: کسی نیست وکسی نمانده که از ریل مقاومت در خط مقدم جهان اسلام که همان مرز بین فلسطین ورژیم غاصب صهیونیستی است دفاع کند، دشمن همه را به خود مشغول کرده است وهمه اینها نتیجه اختلاف ومرزبندی است.

 

شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری،”هر حنجره ای که در جهت اختلاف شیعه وسنی حرف بزند بلندگوی دشمن است” گفت: انشاء الله که همه ما بتوانیم درعمل به این شعارها وگفتارها در جهت وحدت، انسجام، برادری وبرابری گام برداریم.

 

خنجی اظهار کرد: بعد از ورود مهاجرین مکه به مدینه واختلاف های چندین ساله دو قبله عوث وخزرج در مدینه، با قدوم مبارک رسول اکرم(ص) ویاران گرامی ایشان، آن همه اختلافات، به وحدت وانسجام واتحاد تبدیل شد.

 

وی افزود: اسلام در همه ابعاد، امت خود را به اتحاد وانسجام و اعتدال دعوت می کند و همه بزرگان دین نیز شعارشان بر امت واحده بود، در غیر اینصورت زمانی  که این اتحادها وانسجام ها از هم بپاشد، تبعا ارکان جامعه اسلامی از هم پاشیده خواهد شد.

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان ادامه داد: وحدت ویکپارچگی زمانی می تواند آن اصالت، رمز وکارایی خودش در جامعه را به دست آورد که  این اعلام اتحاد وانسجام از سر صدق و صفا وصمیمیت باشد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است