منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 190839
گروه :خبر

معاون هماهنگی توانیر متوسط نرخ بهای برق را 50 تا 60 تومان برشمرد و گفت: بعد از سال 89 با هدفمندی یارانه‌ها افزایش بهای برق صورت گرفت که همه دریافتی به سمت هدفمندی سوق داده شد به همین منظور امسال افزایش بهای برق نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، غلامرضا خوش‌خلق ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران که در باشگاه برق برگزار شد با بیان اینکه بیش از 31 میلیون مشترک برق در کشور از خدمات توانیر بهره‌مند می‌شوند، اظهار داشت: در بخش خانگی 20 میلیون مشترک از توانیر خدمات می‌گیرند.

وی با اعلام اینکه در سال‌های اخیر به‌دلیل مشکلات اقتصادی با کمبود منابع مواجه هستیم، اضافه کرد: به‌طور متوسط در کشور هر خانواده در ماه حدود 10 هزار تومان پول برق مصرفی پرداخت می‌کند.

معاون هماهنگی توزیع برق توانیر با بیان اینکه منابع صنعت برق از طریق فروش انرژی تأمین می‌شود، تصریح کرد: از سال 83 تا 89 تغییری در نرخ بهای برق نداشتیم.

خوش‌خلق متوسط نرخ بهای برق را 50 تا 60 تومان برشمرد و ادامه داد: بعد از سال 89 با هدفمندی یارانه‌ها افزایش بهای برق صورت گرفت که همه دریافتی به سمت هدفمندی سوق داده شد،‌ به همین منظور امسال افزایش بهای برق نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه صنعت برق متعلق به مردم است و خدمات‌رسانی در این بخش باید به درستی صورت گیرد، بیان کرد: در ورودی و خروجی معادلات اقتصادی صنعت برق با کمبود مواجه هستیم که باعث عقب‌ماندگی ما در این بخش شده است.

معاون هماهنگی توزیع برق توانیر اظهار کرد: با توجه به خشکسالی‌های اخیر امسال در کشور حدود پنج درصد انرژی برق از طریق نیروی برق‌ آبی تأمین می‌شود که با مدیریت و همکاری مشترکان سعی می‌شود با مشکل مواجه نشویم.

این مسئول با بیان اینکه گرمای 46 تا 48 درجه برخی مناطق کشور در روزهای اخیر باعث افزایش میزان بار در پیک ساعت مصرف شده است، خاطر نشان کرد: تاکنون با مشکل کمبود برق مواجه نبودیم.

خوش‌خلق بیان کرد: سال گذشته 49 هزار مگاوات بار برق داشتیم که امسال این رقم به بیش از 51 هزار مگاوات می‌رسد و برق کشور تأمین می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال پیک مصرف برق از ساعت 11:30 دقیقه شروع و تا ساعت 16 ادامه دارد، افزود: تأکید می‌شود با همکاری مردم و مدیریت در شرکت‌های توزیع برق از شبکه‌ها بهترین مصرف صورت گیرد.

معاون هماهنگی توزیع برق توانیر با بیان اینکه شرکت توزیع برق مازندران تاکنون همکاری خوبی با سایر دستگاه‌های اجرایی استان داشته است، تصریح کرد: شرکت توزیع برق مازندران از شرکت‌های الگو و سرآمد در کشور است.

خوش‌خلق در بخش پایانی سخنانش از منوچهر جعفری مدیرعامل سابق شرکت توزیع برق مازندران به‌دلیل تفکر جهادی در کار و نوآوری و متواضع بودن در برخورد با دیگران قدردانی کرد و گفت: مدیرعامل جدید باید بتواند با توجه به میزان جمعیت و مسافرخیز بودن مازندران در سایه‌ هم‌دلی و هم‌زبانی خدمات خوبی ارائه کند.

بر اساس این گزارش، منوچهر جعفری به مدت هشت سال و سه ماه به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بود و با تکریم از این مدیر مازندرانی که به بازنشستگی نائل شدند، قاسم شهابی با سابقه مدیریتی در مازندران و گلستان به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران معارفه شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان