منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
شناسه خبر: 320425
گروه :خبر
139403071010243525383394

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه بهائی ها عامل اصلی جاسوسی آمریکایی ها می باشند،اظهار کرد: تاکنون قلدرهای دنیا از بهائیت حمایت کرده اند و ارتباط با کافر که موجب تقویت مجموعه جاسوسی شود غلط است.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه بهائیت با حمایت انگلیس و هوداران خارجی شکل گرفته است  گفت: بهایان مجموعه ای ناسالم و خائن در کشور هستند که عامل اصلی جاسوسی آمریکایی ها می باشند.

 

وی اظهار کرد: بهائیت دین نیست و ریشه آسمانی ندارد بلکه عده ای از انسانهای فاسد راه غلطی را برای مردم ترسیم کرده اند.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه ارتباط با کافر که موجب تقویت مجموعه جاسوسی شود غلط است، افزود:تاکنون قلدرهای دنیا از بهائیت حمایت کرده اند که نشان از آیین نامشروع بهائی دارد.

 

وی با اشاره به گرایش جوانان به فرقه های ساختگی تصریح کرد:جوانان اسلام راستین را نشناخته اند لذا کسی که راه را بلد نباشد به بیراه می رود.

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد: برخی نیز که اسلام خبر ندارند برای توجیه عیاشی و شهوت رانی به راه معنوی های دروغین کشیده می شوند.

 

وی با تاکید بر آنکه باید اسلام واقعی را به جهانیان معرفی کرد، اظهار کرد:هرکسی حق معرفی اسلام را ندارد گاهی معرفی های غلط باعث زدگی می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان