منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
شناسه خبر: 178872
گروه :خبر

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : پس از بررسی کارگروه اصلاح یارانه های نشر به پیشنهاد این کارگروه در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بن رایگان توزیع نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،سید عباس صالحی افزود: این تصمیم با رهنمودهای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اصلاح وضعیت توزیع یارانه های نشر، هدفمندسازی این یارانه ها، کاستن خطاهای احتمالی و اطمینان از مصرف این بن ها برای خرید کتاب اتخاذ شده است.

وی اظهارداشت: تعداد محدودی بن کتاب برای اهل قلم و به نام آن ها منظور شده و بقیه بن ها با مشارکت سازمان ها و نهادها در نمایشگاه توزیع خواهد شد.

صالحی با اشاره به افزایش اعتبار بن کارت الکترونیک دانشجویان و طلاب در این دوره از نمایشگاه، افزود: بن مشارکتی دانشجویان و طلاب نه تنها به قوت خود باقی بوده، بلکه در سال جاری با افزایش 30 درصدی به مبلغ 40 هزار تومان افزایش پیدا کرده است، همچنین به منظور توزیع عادلانه بن کارت های الکترونیک، برای اولین بار در توزیع آن سهمیه بندی منطقه ای اعمال خواهد شد.

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: دستورالعمل نحوه اختصاص بن های مشارکتی و اهل قلم به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش پارس،بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی