منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
شناسه خبر: 301334
گروه :خبر
30

بخشدار بمانی سیریک گفت:سرکشی و تکریم خانواده شهدا یکی از وظایف مهم همه مدیران و نهادهاست و جزء یکی از بهترین عبادت و کارهای صالح برای بندگان خوب خداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نقل از آذینی ، شهاب الدین ذاکری در آئین تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدای بخش بمانی شهرستان سیریک که بمناسبت هفته بزرگداشت زن و مادر برگزار شد افزود: سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهداء یکی از حداقل هایست که در جامعه اسلامی و در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک مدیر باید در برنامه کاری و سالانه خود باید داشته باشد.

 
بخشدار بمانی شهرستان سیریک ابراز داشت: همان طوری که مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) بارها در فرمایشات خود فرمودند رسیدگی به خانواده شهدا را فقط کمک مالی نمی‌دانند بلکه بسیاری از آنها نیازی به کمک مالی ندارد اما به محبت و ملاطفت و همدلی ما مسئولین و مدیران دولتی بیشتر احتیاج و نیازمند می باشند.

 
شهاب الدین ذاکری بیان داشت: آن چیزی که موجب شد تا امنیت ، آرامش و این همه نعمت های بیکران الهی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بر جامعه حاکم و جاری باشند خون شهداء و ایثارگری خانواده های معظم شهداء ، جانبازان، ایثارگران ، آزادگان و همه رزمندگان اسلام دانست.

 
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا سرمایه های اصلی و معنوی نظام می باشند ، اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا همواره مورد احترام و عزت و عظمت نظام و مردم ایران می باشند و در این راستا همیشه مسئولین خادمین ملت و خدمتگزاران خانواده های شهداء می باشند.

 
لازم به یاد آوری است در این آئین جمع کثیری از بانوان شاغل در ادارات شهرستان نیز با حضور در منازل خانواده شهداء با مادران، همسران ، خواهران و دختران شهداء ضمن دیدار و نشست صمیمی از آنها تکریم و تجلیل کردند.

 
بخش بمانی دارای 11 شهید دوران دفاع مقدس است.

 

30

22

24

25

26

30

20150729_104303

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است