منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸
شناسه خبر: 215616
گروه :خبر
image352204

بعد از طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی با سردر جدید دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزارتومانی تومانی هم “بنفش”شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پس از آنکه بگم بگم ها در دولت تدبیر و امید در خصوص صرف درآمدهای ناشی از قاچاق و سایر مبانی در انتخابات مطرح شد، برای انحراف ذهن ها از اقدامی که توسط دولت در ابتدای آغاز بکار با تغییر طرح اسکناس ۵۰۰ تومانی کلید خورد و آن حذف نماد ماهواره امید بود که چندی پس از آن پژوهشگاه فضایی کشور با دستور مستقیم رئیس دولت مکرمه تعطیل شد.
بر همین اساس دولت با چراغ خاموش طرح برچیدن بساط هسته ای و فعالیت های انتخاباتی را آن هم با طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی کلید زد. در این راستا نماد انرژی هسته ای روی اسکناس و حدیثی از پیامبر اسلام (ص) که نشان از فراگیری علم توسط ایرانیان در هر جای دنیا را داشت حذف شده و با سردر جدید الخلق دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش! چاپ شده است.

پول

البته در این راستا مجید صنیعی، رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی در نشستی خبری که در بانک مرکزی برگزار شده بود در واکنش به موضوع سیاسی بودن رنگ اسکناس پنج هزار تومانی جدید گفته بود: رنگ اسکناس های پنج هزار تومانی جدید سیاسی نیست.
بر اساس این گزارش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزار تومانی طرح جدید و سکه‌های طلا و نقره جدید در حاشیه جلسه هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری رونمایی شد.چک پولی که به رنگ” بنفش” در آمده است.

پول۱
حالا باز هم باید منتظر واکنش مسئولان بانک مرکزی بود تا ببینیم رنگ این چک پول چرا بنفش شده است؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است