منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
شناسه خبر: 261420
گروه :خبر
IMG_0272
 

امام جمعه بندرخمیر:

بصیرت مردمی حماسه ۹دی را خلق کرد

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با تاکید بر اینکه 9 دی را به پای یک جریان خاص نمی توان گذاشت، این بصیرت ملت بود که حماسه 9 دی را خلق کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیربا اشاره به فرارسدن حماسه 9 دی گفت: بصیرت ملت باعث شد که حماسه 9 دی را خلق کرد .

وی با بیان عوامل موثر در بروز فتنه سال 88 ، اظهار کرد: در راس همه عوامل باید در درجه اول به سرویس های جاسوسی، صهیونیستی و آمریکایی که سالها مشغول طراحی شیوه هایی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده و هستند اشاره کرد و همچنین از زخم خوردگان یا به تعبیر مقام معظم رهبری کسانی که ریزش کردند و از کاروان نظام جا ماندند نام برد.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با تاکید بر اینکه 9 دی را به پای یک جریان خاص نمی توان گذاشت، این بصیرت ملت بود که حماسه 9 دی را خلق کرد.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران می تواند از تمام سختی ها و آزمون ها سربلند بیرون بیاید، البته همه این ها تا زمانی است که مردم بصیرت کافی را داشته باشند و الا امیرالمومنین نیز در راس حکومت بود و مردم بی وفایی کردند، امام حسین (ع) هم هل من ناصر میطلبید و کسی کاری نمی کرد، در نتیجه آن وقایع به وقوع پیوست.

جهانگیری با اشاره به پیام های 9 دیماه 88 ، خاطرنشان کرد: 9 دی یعنی ولایت فقیه در دل این ملت ریشه ای عمیق دارد اگر غیر از این بود با این همه فعالیت های رسانه های خارجی، شیطنت های داخلی و بی بصیرتی هایی که صورت گرفت جایگاه ولایت فقیه متزلزل می شد ولی اینچنین نشد ومردم را بیدار تر کرد.

وی با بیان تبعات فتنه 88 تصریح کرد: فتنه 88 برای نظام جمهوری اسلامی هزینه تراشید، دشمنان را خوشحال و امیدوار کرد، دشمنانی که سالها ناامید و سرخورده شده بودند، این فتنه و فتنه گرها دشمنان را امیدوار کردند و طبیعی است که اگر امیدوار بشوند فتنه های بیشتری طراحی می کنند، در داخل کشور هم فضایی را ایجاد کردند برای کسانی که از گذشته با نظام مشکل داشتند، وقتی دیدند نیروهایی از درون نظام به مخالفین نظام پیوستند فرصت خوبی دیدند که خودی نشان بدهند اما به لطف الهی فتنه مهار شد و سبب بیداری بیشتر مردم و معرفی بیشتر ولایت فقیه شد.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با تاکید بر جدی گرفتن پدیده نفوذ اظهار کرد: مسئولین توجه داشته باشند باید هشدارهای مقام معظم رهبری را در مورد نفوذ جدی بگیرند و نشود که سالها بگذرد آن وقت بگویند که ایشان در آن زمان بجا فرمودند و راست می گفتند.

وی افزود: الحمدلله استان ما استان ولایتمداری است و فعالان سیاسی که معاند با نظام باشند را یا سراغ نداریم، یا کمتر میشناسیم، استان ما استان با بصیرتی است.

جهانگیری با اشاره به فرصت ها و تهدیدهای موجود در استان، عنوان کرد: ما یک استان مرزی هستیم، برای استان ما تاثیرات منفی تبلیغات فرهنگی از طریق رسانه ها، خطر جدی است و ولایتمداری مردم استان ما یک فرصت است، اگر بر روی این فرصت کار بشود می توان با هجمه فرهنگی دشمن مقابله کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی